İş İlanları – Banka Sınavları

Doğa Koleji Halkla İlişkiler Personelleri Alıyor

Türkiye’nin eğitim sektöründeki lider kuruluşu Doğa Koleji yeni eğitim öğretim yılıyla beraber bir çok ilde halkla ilişkiler personelleri alımı yapacak. Doğa Koleji her yıl olduğu gibi 2015-2016 eğitim öğretim yılının başlayacak olması sebebiyle personel alımlarına devam ediyor. Özellikle yeni eğitim ve öğretim yılında birçok kişiyi işe alacak olan Doğa Koleji, halkla ilişkiler iş pozisyonunda ki yeni alımıyla karşımıza çıkıyor. Duyurusunu yaptığı yeni ilanlar ile birçok kişiye ekmek kapısı olacak olan Doğa Koleji öncelikli olarak kişilerin birikim ve tecrübeleri konusunda ince eleyip sık dokuyor.

Doğa Koleji Halkla İlişkiler Personelleri Alıyor ile  birçok pozisyon için ilan verilmiş olsa da, pozisyonların sayısı ve şeklinde artış görülebiliyor. Özellikle 2015-2016 eğitim öğretim yılının başlayacak olması nedeniyle yeni açtığı kurumlar başta olmak üzere bünyesinde bir çok eğitim kurumu için personeller istihdam edecektir. Şuan İnternet’e 30’a yakın ilan veren Doğa Koleji halkla ilişkiler pozisyonu için ayrıca bir alıma gittiğini gözlemliyoruz.

Doğa Koleji Halkla İlişkiler Personelleri Alıyor ilanlarında en çok göze çarpan iş pozisyonunun halkla ilişkiler dalında olduğunu söylemiştik. Bu pozisyon için alım yapılacak kişilerde aranan şartları alt kısımda bulunan görsele tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Halkla İlişkiler Pozisyonu için alım yapılacak iller ise;

Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Samsun, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası.

İLANA BAŞVURMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ.

Doğa Koleji Halkla İlişkiler Personelleri Alıyor ilanıyla beraber güncel doğa koleji personel ilanları için İnternet sitemizi takip ederek bu önemli kurumun iş ilanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ