İş İlanları – Banka Sınavları

Dışişleri Bakanlığı En Az Lise Mezunu Memur Alımı (Başvurular Başladı)

Dışişleri Bakanlığı, 41 yaşından küçük adaylar içerisinden en az lise mezunu olmak kaydıyla personel memur alımı yapacağını ilana çıkardı. Resmi web sitesi aracılığıyla detayları paylaşılan duyuru hakkında geniş bilgiye haberimiz detayından ulaşabilirsiniz.

Dışişleri Bakanlığı En Az Lise Mezunu Memur Alımı Başvuruları Başladı

Dışişleri Bakanlığı T. C. Kampala Büyükelçiliği’nde görevlendirilmek üzere KPSS şartsız alınacak memurlar için başvuru süreci başladı. Detaylar haberimizde…

Dışişleri Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilan ile T. C. Kampala Büyükelçiliği’nde münhal bulunan 1 (bir) adet Sözleşmeli Sekreter pozisyonuna sınavla personel alınacağı duyuruldu.

Başvurular Başladı !

Yayımlanan personel alım ilanına başvurular, 9 Ağustos 2017 tarihinde başladı ve 1 Eylül 2017 mesai bitimine kadar “Elgon Terrace Plot 9, Kololo, Kampala, UGANDA, P.O. Box: 34718” adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 09.30-17.00 saatleri arasında) şahsen yapılacak.

Kimler Başvurabilir, Başvuru Şartları Neler?

Personel alım ilanına; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, sınav tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olan, en az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış yabancı okullardan mezun olan, kamu haklarından yoksun bulunmayan, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veya affa uğramış olsalar dahi zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmayan, ekekler için askerliğini yapmış olmak veya yapmış sayılan,, her türlü iklim koşullarında görev yapmaya engel durumu bulunmadığını sağlık kurulu raporu ile belgeleyen, çok iyi derecede İngilizce ve Türkçe bilen, bilgisayar ve daktilo kullanabilen adaylar başvuru yapabilecek.

Başvuru İçin Gereken Belgeler Neler?

İlanın Başvuru Linkine Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ