İş İlanları – Banka Sınavları

DHL Lojistik Personel Alım İlanları 2015

Dünyanın en büyük kargo şirketleri arasında da gösterilen DHL Lojistik, ABD pek fazla tanınmamakla beraber bunun sebebi ise ABD pazarında etkisiz kalmalarından kaynaklanmaları dır.  ABD’de büyük ölçüde pazar Fedex ve Ups tarafindan paylaşıldığından DHL Lojistik, bu ülkedekini stratejisini değiştirme yoluna gitmiş ve Airborne firmasını da bünyesine katarak brüt satış hacmini gözle görülür derece de arttırabilmiştir. Avrupa’da ise durum tam tersine bir seyir izlemektedir. Yukarıda da adını andığımız  diğer iki firmaya göre açık ara önlerinde gitmekte ve Türkiye’de en yüksek fiyatlarla çalışan kargo şirketi ünvanını elinde bulundurmaktadır. 2003 başında kırmızı-beyaz olan logo renklerini sarı-kırmızı’ya çevirmişlerdir.

DHL’nin özellikle müşteri ilişkileri departmanı oldukça kaliteli olup, bu alanda bir çok ödül kazanmışlardır. Oldukça efektif çalışmalarıyla ünlü departmanın en çok göze çarpan özelliği ise çalışan personelin ses tonlarından, diksoyunlarına varıncaya kadar göze batan farklarıdır. DHL Firmasının gönderi takip sistemine ise http://www.dhl.com.tr/adresinden ulaşabilirsiniz.

DHL Lojistik’i Görsel Olarak Kısaca Görmek İsterseniz Videomuzu İzleyiniz:

Genel Müdürü Michel AKAVİ olan DHL Lojistik Personel Alım İlanları 2015, taşımacılık sektörünün liderlerinden birisi olup sadece Türkiye’de değil dünya çapında çalışan bir firma olduğunu yukarıdaki satırlarda kısaca size anlatmıştık. DHL Lojistik Personel Alım İlanları 2015 yılında DHL’nin diğer bir çok şirketten farkı ise kendi servisi olmayan yerler için diğer kargo firmalarına da iş imkanı sunmasıdır. Bu bağlamda ana konumuz olan DHL Lojistik Personel Alım İlanları 2015 yılı durumuna gelecek olursak 2015 yılında birçok kişiyi almış ve 2015 ikinci yarısından sonra da yeni takım arkadaşları almaya devam edeceğini deklare etmesidir. Her daim yenilikçi ve akılcı personel alımını politika edinmiş olan DHL Lojistik Personel Alım İlanları 2015 DHL, bu alanda rakiplerine de oldukça fark atmaktadır.

DHL Lojistik Personel Alım İlanları 2015 yılını toplamda kaç personel alımıyla kapatacağını Temmuz 2015 itibariyle duyurmamış olsa da şuan itibariyle açık pozisyon 10 adet olarak gözükmekte ve bu alımlarını İstanbul ve İzmir illerinde yapmaktadır.

DHL Lojistik Personel Alım İlanları 2015 yılında hangi pozisyonlar için verildi merak ediyorsanız aşağıdaki listeye bakabilirsiniz.

  • SATIŞ YETKİLİSİ,
  • GÖNDERİ TAKİP GÖREVLİSİ,
  • KURYE,
  • OPERASYON ELEMANI,

ANTREPO GÖREVLİSİ.

DHL Lojistik Personel Alım İlanları 2015 yılında yukarıdaki anılan pozisyonlarda alım yapmakta olup, her iki günde bir yaptığımız taramalar da DHL’nin yeni alım yapıp yapmadığını kontrol eden ekibimiz sayesinde, GuncelSayfam.Com ‘u ve özellikle http://www.facebook.com/bankasinav sosyal medya adresi profilini takip ederek yeni DHL alımlarını kaçırmamış olacağınızı da önemle hatırlatmak istiyoruz. Dediğimiz gibi internet sitemiz diğer firmaları olduğu gibi DHL’yi de yakından takipte tutmakta olup, sizlere sitemiz GuncelSayfam.Com ve Sosyal Medya Facebook Profilimiz olan http://www.facebook.com/bankasinav üzerinden güncel olarak yeni alımlarını duyurmaktadır.

Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek, diğer ilanların detaylarını ve şartlarını öğrenmekle birlikte tüm bunların hepsine başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz link adresimizi kopyalayarak tarayıcınızın adres satırına yapıştırdığınız da çok daha detaylı bilgilere kariyer üzerinden ulaşabileceksiniz.

[list icon=”arrow”]BAŞVURU LİNKİ; KOPYALAYINIZ http://www.kariyer.net/dhl-express-is-ilanlari-c1151-p1645[/list]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ