İş İlanları – Banka Sınavları

Devlet Su İşleri Hükümlü Personel Alım İlanı

İŞKUR ile Devlet Su İşleri Müdürlüğünün ortaklaşa işçi alım çalışmaları devam ediyor. İŞKUR işsizlere iş bulduğu gibi eskiden hafif suçlardan dolayı hüküm yemiş ve hükümlü olduğu için şuanda özelde veya devlet kurumlarında iş bulamayan kişilerin hayata tekrar kazandırılması ve eskiden işledikleri suçlara tekrar meğillenmemeleri için devlet kurumlarında iş imkanı sağlamaya çalışmaktadır. Bu bağlamda alınacak olan personeller genel olarak başvuruları onaylananlar arasında seçilmek de ve kura ile belirlenmektedir.

Devlet Su İşleri Müdürlüğü ile de ortak çalışma yürüten İŞKUR buraya da eski hükümlü personel alma konusunda çalışmalarında olumlu yanıt aldı. Devlet Su İşleri 17. Bölge Müdürlüğünden yayınlanan resmi bildiri ile eski hüküm yemiş personellere istihdam sağlanacağı açıklandı

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Devlet Su İşleri 17. Bölge Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve kaç kişilik açık var.

Söz konusu yapılan açıklama ile bir kişilik kadronun boş olduğu ve istihdam sağlanacak olan pozisyonun ise Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü olduğu belirtildi.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ