İş İlanları – Banka Sınavları

Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından verilmiş olan ilana göre sözleşmeli olarak Devlet Opera ve Balesinde görev alacak toplamda 2 adet eleman alımı yapmaktadır.

Samsun Genel Müdürlüğünde çalışacak olan personellerin en geç 7 Temmuz 2015 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

1 Atölye Elemanı (Sahne Makinisti) ve 1 Sanatsal Yardımcı Elemanı olmak üzere 2 kişi alınacaktır. Kadrolar için farklı kriterler aransa da şöyle diyebiliriz ki hem İlköğretim mezunu hem de Lisans Mezunu olanlar için kadro verilmiştir.Başvurular belirttiğimiz tarihte en geç mesai bitimine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Genel Kriterlere ve özel şartlara göz atalım.

SANATSAL YARDIMCI ELEMAN

Yüksekokul mezunu olması

Bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranır.

ATÖLYE ELEMANI

İlkokul veya ilköğretim mezunu olması

İlgili meslek örgütlerinden alınmış en az üç yıl deneyim sahibi olduğuna dair belge veya eğitim veya meslek kursları gibi yerlerden alınmış belge veya iş tecrübesini gösteren önceki işyerinden alınmış deneyim belgesi olması şartları aranır. Ancak, orkestra düzenleyicisi, sahne makinisti gibi belge ibrazı mümkün olmayan alanlarda ise komisyonun belirleyeceği kriterlere göre değerlendirme de yapılabilir.

[notice]Başvuru İçin Gerekli Evraklar İle İrtibat Telefon Numarası İçin Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklamanız Gerekmektedir.[/notice]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ