İş İlanları – Banka Sınavları

Denizbank Farklı İllerde Personel Alımı Duyurusu

Denizbank Farklı İllerde Personel Alımı Duyurusu Üniversite öğrencisiyseniz ve yaz ayıyla birlikte mezuniyet sevincini yaşıyorsanız yada Lise mezuniyetinizle beraber kariyer başlangıcınızı planlıyorsanız Denizbank sizlere iş olanakları sunmaya devam ediyor.

Bankacılık sektöründe çalışabilecek bir iş arıyorsanız kesinlikle Denizbank Farklı İllerde Personel Alımı Duyurusu na başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz. Hangi illerde personel alacak merak edenler için belirtelim ki Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Samsun illerinde görev alacak yeni takım arkadaşları aranmaktadır. Alınacak olan personeller de ne gibi şartlar aranıyor bunlara da değineceğiz.

Onun öncesinde Denizbank Farklı İllerde Personel Alımı Duyurusu na başvuru yapmayı düşünenlere iş pozisyonu hakkında bilgi vermek istiyoruz.Bankanın ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapacaklardır.

Direkt Satış Temsilcisi olarak çalışmak isteyenlerde elbette bir takım kriterler aranmaktadır. Ancak şunu belirtelim ki üniversite öğrencisiyseniz ve devam zorunluluğunuz yoksa başvuru yapabileceğiniz bir ilandır. Alt kısımda sizler için tüm kriterleri sıraladık. Detaylara göz atınız.

Denizbank Farklı İllerde Personel Alımı Duyurusu Şartları

  • 28 yaşını bitirmemiş olmak
  • Devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi yada en az Lise mezunu olmak,
  • Birebir sıcak satışta kendine güvenen,
  • Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarı sağlayabilen
  • İllerarası gezebilecek ve konaklama sorunu olmayacak.
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen.
  • Takım çalışması yapabilen.
  • Erkekler için askerliğini bitirmiş ya da 2 yıl tecilli olmak.

İlanın Devamını Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ