İş İlanları – Banka Sınavları

Defacto Erkek Pantolon

  • Moda
  • 16 Ağustos 2013

 

 

Defacto Akdeniz’in moda rüzgarını yine bir Akdeniz ülkesi olan Türkiye’ye taşımaya devam etmektedir. İlk çıkış reklam kampanyasında jean çıkarma espirisi ve yeni bir erkek pantolon modasıyla etkili olmuştur.

Defacto erkek pantolonunda yeni bir tarzın öncüsü olmuş ve farklı modeller özelliklede renkli bir tarz yaratarak, modern erkeğin giyim tarzında değişiklikler yapmıştır. Erkek pantolonunda çok fazla o güne kadar tercih edilmeyen canlı ve agresif renkler koleksiyonlarda denenmiş ve ciddi anlamda ilgi görmüştür.

Defacto klasik kot pantolon ve bilindik kumaş pantolonlardan farklı olarak yüzde yüz keten ve pamuktan üretilen özelliklede yaz aylarında rahatça kullanabileceğiniz pantolon modelleriyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır.

Arda Turan ve Alp Kırşan’la yürütülen reklam kampanyaları da Defacto erkek pantolon modellerinin tanıtılmasında etkili olmuştur.

Defacto erkek pantolonları yine Defacto erkek ayakkabı ve Defacto  gömlek ve tişört modelleriyle kombinlenerek  çok özel yaz kıyafetleri ortaya çıkarıla bilmektedir.

Defacto erkek pantolonları 19 TL, 29 TL ve 39 TL gibi uygun rakamlarla satılmaktadır. Defacto erkek pantolon modellerinin en özel parçaları galerimizde yer almaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ