İş İlanları – Banka Sınavları

ÇSGB, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Memur Personel Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 2015 yılı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı İş Müfettişi Personel Alım İlanı hakkında geniş bilgi aşağıda yer almaktadır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yapmış olduğu açıklama ile birçok kişiye yine iş sağlamayı hedefliyor. Yapılacak olan alımlar müfettiş yardımcılığı konumunda olacak olup, alım sayısı ise yaklaşık olarak 181 kişi ile olacaktır. Bakanlığın yayınladığı ve bir sonraki sayfamız da geniş yer verdiğimiz kılavuz bilgilerinde, adaylarda bir çok şart aranmakta olup, bu şartların tamamına haiz olan adaylar içerisinden alım yapılacağı unutulmamalıdır.

ŞARTLAR

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesine uygun olmak,
– 35 yaşını doldurmamış olmak,
– Hukuk, siyasal bilgiler, siyasal bilimler, iktisat, idari bilimler, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden birisinden mezun olmuş olmak,
– 2013 veya 2014 KPSSP46 türünden en az 70 puan almış olmak,
– Sağlık durumu her koşulda çalışmaya uygun olmak,
– Sicilinin temiz olması,
– Başvuru sürecinde evrakları eksiksiz bir şekilde zamanında teslim etmiş olmak aranan şartlar arasında yer almaktadır.

[info]Başvurular 01.06.2015 günü başlayacak, 15.06.2015 günü çalışma saati bitiminde sona erecektir.[/info] Sınava girecek adaylar, Bakanlığımız www.csgb.gov.tr ve www.itkb.gov.tr internet sayfalarında yer alan aday başvuru sistemi bağlantısı üzerinden erişerek doldurup imzalayacakları iş talep formu çıktısı ve aynı linkte yer alacak ekleri ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İnönü Bulvarı No: 42 Emek/ANKARA adresinde kurulacak kayıt kabul bürosuna bizzat veya posta ile başvurabileceklerdir. Posta ile yapılan başvurularda, internet üzerinden online iş talep formunun 15.06.2015 tarihine kadar doldurulması şartı ile iş talep formu aslı ve eklerinin, İş Teftiş Kurulu Başkanlığına en geç 22.06.2015 mesai saati bitimine kadar ulaşması zorunludur.

Diğer yazılı sınav ve mülakat gibi konular hakkında bilgi almak isteyenler kılavuzu inceleyebilir ve kılavuz üzerinden detaylı tüm bilgileri alabilirler.

İŞ MÜFETTİŞİ YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Genel İdare Hizmetleri Sınıfında 8. ve 9. derecede açık bulunan 181 adet İş Müfettişi Yardımcısı kadrolarına, Ankara’da yapılacak sınavla işin yürütümü yönünden görev yapmak üzere 50, iş sağlığı ve güvenliği yönünden görev yapmak üzere 131 İş Müfettişi Yardımcısı alınacaktır.

Başvuru Formuna Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ