İş İlanları – Banka Sınavları

CMS Jant Personel Alımı İş İlanları

CMS Jant Sanayi A.Ş’nin temelleri 16.05.2011 tarihinde atılmış olsa da 2012 yılında seri üretime başlayan CMS, yıllık jant üretim kapasitesi yaklaşık 4 milyon adet olduğu söylenebilir.

CMS Grubu müşteriye, çevreye, sürdürülebilir ekosisteme saygılı olmayı başarısının ön koşulu olarak görmektedir. Bunun için; kurumsal yönetim ilkelerine uygun iş anlayışıyla hareket eden, yeniliğe açık, kendi alanında derinlemesine uzmanlaşan ve yetenekli bir insan gücü için çekim merkezi olmayı hedeflemektedir.

CMS İnsan Kaynakları Politikası:

  • Şirket kültürümüze uyumlu, enerjik, takım çalışmasına inanan, alanında yetkin ve yüksek potansiyelli insan kaynağını bünyemize kazandırmak,
  • Sunduğumuz; sürekli gelişim odaklı eğitim uygulamaları ve rekabetçi gelişim olanakları ile çalışanlarımızın hem beceri hem de teknik bilgi kazanmalarını sağlamak,
  • Uyguladığımız performans yönetimi ile çalışanlarımızın kariyer gelişimlerini takip eden, yüksek verimliliğe ulaşmaları yolunda onları ekip olmaya teşvik eden ve onlara değer veren, adil yaklaşımımız ile tercih edilen şeffaf bir iş ortamı yaratmak öncelikli hedeflerimizdir.

olarak tanımlamaktadır. Bu şekilde takımın parçası olarak gördüğü her çalışanının  katkısını önemsiyor ve elde edilen başarıyı paylaşmayı misyon olarak edinmiş bulunmaktadır.

CMS’de İnsan Kaynakları bir çok büyük şirkette olduğu gibi kariyer siteleri üzerinden yapılmakta olup, Başvurular, açık pozisyonlarıyla ilgili ilanlarda belirtilen nitelik ve yetkinlikler (bilgi ve beceri) çerçevesinde adil ve ayrıcalıksız olarak değerlendirildiğini söyleyebiliriz.

CMS Jant Personel Alımı İş İlanları nda Adayları Bekleyen Süreç;

  • Yetkinlik bazlı mülakat
  • Kişilik envanteri
  • Genel yetenek testleri
  • Bölüm yetenek testi

CMS Jant Personel Alımı İş İlanları 2015 yılında toplamda kaç kişilik istihdam sağlayacağı net olarak belirtilmese de alımlarını aylar bazında bölümlendirerek sürekli iş başvurusu kabul ettiğini özellikle belirtmek istiyoruz. Çalıştırdığı tüm elemanların en iyisi olmasını isteyen CMS Jant, yukarıda belirttiğimiz üzere takımın parçası olarak gördüğü her çalışanının  katkısını önemsiyor ve elde edilen başarıyı paylaşmayı da bilmektedir.

CMS Jant Personel Alımı İş İlanları hangi pozisyonlar için verildi bakacak olursak karşımız aşunlar çıkıyor.

– ELEKTRİK TEKNİKERİ / TEKNİSYENİ,
– YENİ ÜRÜN DEVREYE ALMA MÜHENDİSİ,
– KALİTE GÜVENCE PROSES MÜHENDİSİ,
– BOYAHANE METOD MÜHENDİSİ,
– METOD UZMAN YARDIMCISI / UZMANI.

CMS Jant Personel Alımı İş İlanları için yukarıda verdiğimiz iş pozisyonlarına başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/cms-jant-ve-makina-san-a-s-is-ilanlari-c3412-p26505/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ