İş İlanları – Banka Sınavları

Ceza ve Tevkifevleri 2000 Euro Maaşlı Personel Alımı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Gelişimini Destekleme projesi adı altında 2 Bin Euro Maaşlı yeni personel alımı yapacağını duyurdu.

Gelişimini Desteklemek için proje etkinliklerine destek verecek Dil Asistanı alacak olan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İngilizce bir duyuru yayınladı.[info] Bu duyuruda Dil asistanlığı için 24 ay sözleşme yapılacağı ve aylık iki bin Euro maaş ödeneceği açıklandı.[/info] Başvuran adaylar için çalışma yerinin de Ankara olacağı duyuruda belirtildi. Dil asistanı olarak sözleşmeli görev yapacakların yıllık 20 günlük izin kullanma hakları olacak. [error]Başvuracak adaylar euprojects@justice.gsi.gov.uk mail adresine kısa özgeçmişlerini gönderecbilecek.[/error] Adaylar görüşmeler için 24 haziran 2015, 29 Haziran 2015, 30 Haziran 2015 tarihlerinde çağırılacak.

Aynı zamanda Dil Asistan Yardımcılığı için de personel alınacak. Aynı şekilde bu personellere de 24 ay sözleşme yapılacak. Bu personel de Proje koordinasyon ve yönetim çalışmasına destek verecek. 2000 Euro maaşla işe başlayacak olan personel Yıllık 20 gün izin kullanma hakkına sahip olacak. Yine başvuracak adaylar euprojects@justice.gsi.gov.uk adresine kısa özgeçmiş gönderebilecek. Adaylar görüşme için 24 haziran 2015, 29 Haziran 2015, 30 Haziran 2015 tarihlerinde çağırılacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ