İş İlanları – Banka Sınavları

Çetinkaya Giyim Yeni Çalışma Arkadaşları Arıyor

Çetinkaya Giyim Yeni Çalışma Arkadaşları Arıyor

Çetinkaya’da çalışmak ister misiniz? Çetinkaya Giyim Sanayi A.Ş’nin yeni personel alımları hakkında ayrıntılı bilgi bulabileceğiniz bu yazımızla kariyerinize yeni bir başlangıç yapabileceğinizi düşünüyoruz.
1957 Çetinkaya’nın doğuş yılıdır. Hazır giyim sektöründe, yeni bir anlayışın hayat bulduğu yıl. Çetinkaya‘nın o günden bugüne kadar yıllara sığdırdığı başarılar, bu kısa geçmişle kıyaslanamayacak kadar büyüktür. 55 yıl aslında bir kurum için kısa zaman. Oysa bu yıllar Çetinkaya için atılım yılları. Birbirini izleyen uzun soluklu hamle yılları.

Bir imalathane ile başladı ticaret serüvenine, çok katlı alışveriş merkezleri zincirine, 2 adet gömlek fabrikasına ve 100′e yakın,Çetinkaya‘ya bağlı şapkadan ayakkabıya kadar üretim yapan konfeksiyon fabrikalarına, günde 1 adet gömlek üretiminden yılda yaklaşık 2.500.000 adet gömlek, 1.000.000 pantolon, 100.000 takım elbise 25.000 pardösü, 25.000 kaban üretim seviyesine geldi Çetinkaya Grup.

Gelinen bu noktanın nihai hedef olmadığını, asıl hedefin yüz binlerce insana aş ve iş sağlamak ve ülkemize katkıda bulunmak olduğunu deklare eden firma, gelişen dünyayı sürekli mahallinde görmeye ve izlemeye devam etmektedir.

Çetinkaya İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye geneli personel alımlarına Temmuz 2015 itibariyle hız vererek devam etmektedir. Başlıklarını aşağıda sıralayacağımız iş pozisyonları için iş alım ilanı veren Çetinkaya Grup, personel alımı konusunda yenibiris. com la çalışmaktadır.

Öncelikli kriter olarak adaylarda aradığı temek prensipler ise; çağdaş, takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, inisiyatif kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan azimli takım arkadaşları arayan grup hakkında kısa ama öz bilgiyi yukarıda zaten vermiştik.

  • Satış Danışmanı
  • Ürün Destek Personeli
  • Şarküteri Elemanı
  • Kasa Şef Yardımcısı
  • Personel Özlük İşleri Uzmanı
  • Market Yöneticisi
  • Eğitim Uzman ve Şefleri

gibi bir çok pozisyonda iş alım ilanı yayınlayan Çetinkaya grup sektöründe en çok personel çalıştıran firmaların başında gelmektedir.

İlanın Devamını Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Advertisment ad adsense adlogger