İş İlanları – Banka Sınavları

Carrefoursa Çok Sayıda Market Personeli Alıyor!

Carrefoursa açık pozisyonları için Türkiye geneli çok sayıda market personeli alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak, detaylar nedir.

Türkiye’nin önemli marketleri arasında yer alan ve Sabancı Holding’in sahibi olduğu Carrefoursa yurt geneline yaptığı yatırımlara devam ettiği gibi açık pozisyonları için ilanlar yayımlamakta ve ilanlara göre personel alımı gerçekleştirmektedir. İlanlar Sabancı Holding insan kaynakları bölümü ve interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlanmaktadır.

Carrefoursa tarafından hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında Türkiye geneli çok sayıda market personeli alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak Carrefoursa personel alımı detayları nedir.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Carrefoursa açık pozisyonları için Türkiye geneli çok sayıda market personeli alımı yapacaktır. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılmaktadır. Yayımlanan ilanlara bakıldığında aşağıda verilen pozisyonlar için personel alımı yapıldığı görülmektedir.

Market Yönetici Adayı
Ayakkabı Kategori Uzmanı
Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı-Çukurova
Erkek Tekstil Kategori Uzmanı
Management Reporting Associate
Makine Mühendisi

BAŞVURULAR

İlanın Başvuru Linkine Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ