İş İlanları – Banka Sınavları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 10 Uzman Yardımcısı Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 10 Uzman Yardımcısı Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından bünyesinde bulunan açık kadrolarında görevlendirilmek üzere personel alımı yapacaktır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezinde genel idari hizmetleri sınıfında açık bulunan 9 uncu dereceden toplam 10 adet kadro için alınacak.

Gerekli Belgeler:

is-alimlariAyrıntılı özgeçmiş (CV)

Öğrenim belgesinin veya çıkış belgesinin aslı veya Başkanlıkça ya da diğer resmi Makamlarca onaylı örneği,

is-alimlariKPSS sonuç belgesinin aslı veya Başkanlıkça onaylı örneği,

3 adet vesikalık fotoğraf.

is-alimlariYukarıdaki belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve atamaları yapılmaz. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilir.

BAŞVURU YERİ VE BAŞVURU TARİHLERİ

Adayların ayrıntılı özgeçmiş ve istenilen diğer belgeler ile birlikte en geç 27/01/2017 günü mesai saati bitimine kadar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkanlığı Yunus Emre Mahallesi Kübra Sokak No: 1 Pursaklar/ANKARA adresine şahsen, elden veya posta ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ve ilanda belirtilen süre içerisinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. Adaylar başvuru formunda hangi lisans türüne müracaat ettiklerini işaretleyeceklerdir.

GİRİŞ SINAVININ YAPILACAĞI TARİH, SAAT VE YER:

Sınav 13-14 Şubat 2017 tarihlerinde her gün saat 9.30’da başlayacaktır.

Sınav Yeri: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkanlığı Yunus Emre Mahallesi Kübra Sokak No: 1 Pursaklar/ANKARA’dır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 10 Uzman Yardımcısı Alımı haberimizin devamı olan sayfamızda başvuru şartları ve diğer bilgiler yer almaktadır.(aşağıda bulunan sonraki sayfa butonuna tıklamanız gerekmektedir) 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ