İş İlanları – Banka Sınavları

Bu belge ve sertifikalara sahip olanlar KPSS Tercihlerinde daha şanslı

Bu belge ve sertifikalara sahip olanlar KPSS Tercihlerinde daha şanslı

KPSS Lise Önlisans sınavları yerleştirmeleri 22 Haziran 2015’de başlıyor. Tercihler başlamadan önce sizleri çok önemli bir konuda uyarıyoruz. Diğer adaylardan tercihlerinizle farklı olun.

5-6 Temmuz 2014 te yapılan KPSS Lisans ile 27-28 Eylül 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen KPSS Lise Önlisans sınavlarına ait yerleştirmeler 22 Haziran – 1 Temmuz 2015 tarihleri arasında ÖSYM tarafından yapılacaktır. Tercihler henüz başlamadı fakat sizleri çok önemli bir konuda uyarmak istiyoruz.

5-6 Temmuz 2014 te yapılan KPSS Lisans ile 27-28 Eylül 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen KPSS Lise Önlisans sınavlarına ait yerleştirmeler 22 Haziran – 1 Temmuz 2015 tarihleri arasında ÖSYM tarafından yapılacaktır. Tercihler henüz başlamadı fakat sizleri çok önemli bir konuda uyarmak istiyoruz. Önümüzde ki hafta başlayacak olan tercihlerde, çoğu kadro pozisyonlarını tercih edebilmeniz için bazı belgelere sahip olmanız istenir. Kpsscafe.com.tr olarak size tavsiyemiz bu belgeleri ve daha fazlasını tercih sürecine kadar temin etmenizdir. Çünkü bu belge ve sertifikalar tercihlerde sizi diğer adayların bir adım önüne geçirecektir.

KPSS 2015/1 Tercihleri öncesinde hangi belgeler sizi avantajlı duruma getirir?

Haberin Devamına Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Advertisment ad adsense adlogger