İş İlanları – Banka Sınavları

Borusan Holding 73 İlde Lise Mezunu Lojistik Memur Alımı

Borusan Holding 73 İlde Lise Mezunu Lojistik Memur Alımı ile en az lise mezunu olan çok sayıda personel alımı gerçekleştirecektir. Ülkemizin önde gelen lojistik firmaları arasında olan Borusan, 2015 yılında yaptığı alımlara ilave olarak yeni bir alım ilanı yayınlayarak bir çok genç işsize kapılarını açmaktadır. Alımlarında deneyimli personel kriterini gözeten Borusan, bu alımı için tercihen ibaresi koyarak tecrübesiz adaylara da şans vereceğine işaret etmiştir. Personel alımlarındaki cömertliği ile bilinen Borusan Holding, 2015 yılı içerisinde binlerce genci işe almış ve eylül 2015 itibariyle de 73 ilde yapacağı büyük alımla sektöre büyük bir ivme getireceğini göstermiştir.

Lojistik memuru yani kara nakliye memuru olarak işe alınacak adaylar için bazı kriterler de getirilmiştir. Kriterlere azami derece de uyduğu bilinen Şirket, geçersiz başvuruları kabul etmeyeceğini de ayrıca belirtmiştir. Kendini geliştirmek mi istiyorsun? , hep bir adım önde olma isteğin mi var?, değer katmak için en doğru ve en yeni başlangıcı yapmayı mı arzuluyorsun? O zaman Borusan tam da sana göre. Başvurunu yaparak kariyerini geleceğe taşımak için acele et..

Borusan Holding 73 İlde Lise Mezunu Lojistik Memur Alımı ilanında adaylarda aranan şartlar şu şekildedir;

– En az lise mezunu,
– Tercihen sektör deneyimi olan,
– MS Office programlarını kullanabilen,
– Müşteri odaklı,
– İletişim yeteneği kuvvetli,
– Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek kişiler alınacaktır.

Borusan Holding 73 İlde Lise Mezunu Lojistik Memur Alımı ilanında yer  İş Tanımı ise şu şekildedir;

  • Yurtiçi Kara Nakliye operasyonları dahilinde,  taşınacak yüklerin planlanması, uygun tedarikçi ve araç organizasyonunun yapılarak sevkiyatların gerçekleştirilmesi
  • Sürücülerin yönetimi ve sevkiyat için gerekli evrakların düzenlenmesi
  • Kara Nakliye Operasyonlarının prosedür ve standartlara uygunluğunun kontrol edilmesi ve raporlanması
  • Operasyonel raporlamaların gerçekleştirilmesi

Borusan Holding 73 İlde Lise Mezunu Lojistik Memur Alımı ilanında istenen şartlar ve iş tanımı bu şekilde olup, bunların haricinde ekstra şart bulunmamaktadır. Alım yapılacak personeller içerisinde Borusan’ın mülakat usulü ile alımlarını tamamlayacağı da adayların bir diğer bilmesi gereken noktadır.

Borusan Holding Hangi İllerde Alım Yapacak? aşağıdaki görsele tıklayınız.

Borusan Holding Lojistik Memuru Alım İlanına Başvurmak için aşağıdaki görselin üzerine tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. vildan dedi ki:

    2004 SELÇUK ÜNV. MAKİNA RESSAMLIĞI BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM.EŞİMDEN BOŞANDIĞIM İÇİN ÇALIŞMAYA ÇOK İHTİYACIM VAR.HANGİ İŞ VERİLİRSE YAPMAYA HAZIRIM.6 SENELİK İŞ TECRÜBEM VAR.İLGİLERİNİZİ ARZ EDERİM..!

BİR YORUM YAZ