İş İlanları – Banka Sınavları

Borsa nerede oynanır?

Borsa oynamak için birçok farklı alternatifler vardır. Borsayı dilediğiniz zaman mesai saatleri içinde onlarca farklı yöntemlerle oynayabilirsiniz.

Borsa oynamak için vadesiz mevduat hesabınız olan bir bankanın herhangi bir şubesine başvurarak dilediğiniz emtia veya hisse senedini alarak yatırım yapabilirsiniz.

Herhangi bir özel kamu veya katılım bankasının internet bankacılığını kullanarak vadesiz mevduat hesabınızdan dilediğiniz hisse senidini alarak borsada yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

İnternet bankacılığı dışında cep telefonu bankacılığı kullanabilir, bankanın müşteri hizmetlerini arayarak borsa yatırımlarından istediğiniz miktarda hisse senedini alabilirsiniz.

borsa nerede oynanir

Tüm bu anlatımların ortak noktası, bir mobil telefon, bilgisayar veya ıpad ile hesabınızın olduğu bir bankanın internet bankacılığına girerek vadesiz hesabınızı kullanıp yatırımlarınızı yapmak istediğiniz hisse senetlerini alabilirsiniz. Alım işlemlerinde olduğu gibi satım işlemlerinde de aynı şekilde istediğiniz zamana mesai saatleri içinde borsanın kapanışı olan 17.30’ dan önce değer kazanan hisse senedinizin tamamını veya bir kısmını internet bankacılığına girerek satabilirsiniz. Hisse senedinin değeri tekrar vadesiz mevduat hesabınıza TL olarak geçecektir.

Borsada en fazla ne kadar kazanılır? konusunda anlattığımız bilgiler ışığında Yeni Başlayanlar (Acemiler) İçin Borsa Rehberi konusunda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mustafa dedi ki:

    Reklam vermek için http://www.guncelsayfam.com/hakkimizda tıklayınız.

BİR YORUM YAZ