İş İlanları – Banka Sınavları

Biyolojik Yaşınızı Hesaplayın

Yaşlanmak hiçte gündemimizde olmayan bir konu olsa da hayatımızın değişmez bir gerçeği olarak hep karşımıza çıkacak. Ne kadar ürkütücü gelirse gelsin bir gün siz de tıpkı anne babanızın yaşlandığı gibi yaşlanacaksınız. Peki kişi bulunduğu yaştan daha yaşlı görünür mü? Vücudunuz veya cilt yaşlanma hızınız normal yaşınızdan elbette ki fazla olabilir. Bunun tam tersi bir durumda olabilir. Mesela ilerlemiş yaşına rağmen çok daha genç bir yaş görünümüne sahip özellikle kadınların sayısı da az değildir. Kısaca yaşlanma hızınız oldukça önemli bir konudur. Bayanlar başta olmak üzere herkes  bu konuyu göz ardı etmemeli ve ellerinden geldiği kadar bu hızı düşük oranda tutmalıdır.

İşte tam da  bu nokta da şunu sormanız gayet normal. İyide biz bu yaşlanma hızımızı kontrol etmeden önce mevcut halini nasıl öğreneceğiz? Çok kolay bir yöntemi var tabiki. Aşağıda gördüğünüz fotoğraflar da yer alan açıklamalarla oldukça basit bir testle yaşlanma hızınızı ölçebilirsiniz.

Gelelim Testimiz’in Puanlaması Nasıl Hesaplanacak sorusuna;
Bu işlem için bir kağıt ve kaleme ihtiyacınız olacak. Fotoğraflar da sorduğumuz soruların cevaplarını şu şekilde not almalısınız. Sorulara vereceğiniz cevaplar da ;
Asla diyorsanız :0,
Ender diyorsanız :1,
Seyrek diyorsanız:2,
Sık diyorsanız:3,
Alışkanlık diyorsanız-:

Tüm sorular bittiğin de bu şıkların karşısındaki puanları toplayarak vücut yaşlanma hızınıza dair bilgiyi test sonunda öğrenebileceksiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ