İş İlanları – Banka Sınavları

Bimeks Satış Danışmanı ve Kasiyer Personel Alımı İş İlanı 2015

Özellikle Electro World mağazalar zincirini satın almasıyla adını iyice duyuran ve tüm Türkiye’ye yayılmış olan Bimeks, elektronik aletler sektöründe hızlı bir ilerleme kaydetmiştir. Reklamları ile adını sıkça duyuran Bimkes, 2015 yılında da adını sıkça duyuracağa benziyor. Personel alımı için birçok ilan vermiş olan Bimeks Mağazalar Zinciri, Ocak ayından bu yana ilanlarını sıklaştırmıştır.

Eğer sizde 2015 yılında işsiz kalmak istemiyorsanız ve teknolojiye merakınız varsa mutlaka başvuru yapmanız gerekmektedir. Dilerseniz part time dilerseniz full time çalışabileceğiniz açık pozisyonlar mevcuttur.Türkiye genelinde personel alımı yaparak geniş bir istihdam alanı oluşturmayı hedefleyen ve yeni açılan mağazalarında personel ihtiyaçlarını gidermek için satış danışmanı alımı yapmaktadır.

İnsan Kaynakları açıklamasına göre yurt genelindeki mağazalarda ihtiyaç olanlara yeni eleman alımı yapılacaktır. İş Başvurusu yapacak olan adayların aşağıda yer alan bağlantıyı kullanmaları gerekmektedir.

Teknoloji ile içli dışlı olduğumuz şu günlerde hem üniversite öğrencileri hem de iş arayan insanların başvuru yapabileceği güncel iş ilanları vardır. Şimdi sizlere firma hakkında biraz bilgi verelim.

BİMEKS Açık Pozisyonlar

♦Mağaza Satış Danışmanları
♦Kasiyerler
♦Depo Personelleri
♦Mağaza Yöneticisi
♦Mağaza Yönetici Yardımcıları
♦Part Time Satış Danışmanları

Teknoloji perakendeciliği sektörünün güçlü firması Bimeks, 21 yıldır faaliyet gösterdiği teknoloji perakende pazarına zincir mağazacılık anlayışını getiren öncü bir kuruluştur. Bugün Türkiye’de 70’e yakın mağaza ile hizmet veren Bimeks, müşterisine özgün hizmet ve perakendecilik konsepti ile mutlu, güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatma gayreti içerisindedir.

Sadece satış danışmanı değil kasiyer ve müşteri hizmetleri personeli de alınacaktır. Ayrıca Çağrı merkezi personeli alımı da yapacak olan Bimeks’te sizlerde çalışmak istiyorsanız aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.

Bimeks İş Başvurusu İçin:

https://www.secretcv.com/firma/bimeks-is-ilanlari

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ