İş İlanları – Banka Sınavları

Bim ve A-101 Market Personel Alım Duyurusu

Türkiye’nin en büyük market zinciri sahibi BİM ve A-101 Marketleri 2015 yılı için personel alımlarına devam ediyorlar. Diğer bir çok marketlerde olduğu gibi bu alanda en çok personel ihtiyacı doğan iki kuruluşunda güncel personel iş ilanlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Kurban Bayramı ile yeni yıl öncesinde insan kaynakları politikalarını revize eden Bim ve A-101 yeni personel alımlarını hızlandırarak sabit çalışan personel oranını yükseltmeyi amaçlamaktadır. Kalife eleman bulma konusunda sıkıntı çektiği bilinen bu iki kuruluş belirlediği iş pozisyonları için tecrübesiz eleman alma konusunda daha önceki aylarda yaptıkları uygulamaları da aynen devam ettirmekteler.

Toplamda kaç kişiyi istihdam edeceğini açıklamayan  bu kuruluşların içerisinde bulunduğumuz 2015 yılında binlerce istihdam sağladığı unutulmamalıdır. Alınacak olan iş pozisyonları içerisinde başta kasiyer ve reyon görevlileri olmakla beraber; mevsimlik kasap, şarküteri reyonu görevlileri, manav ve çok daha fazlası bu alımların içerisinde bulunmaktadır.

BİM MARKETLERİ AÇIK İŞ POZİSYONLARI;
– HESAP UZMANI,
– ASİSTAN,
– GENEL BAŞVURU (AFYON, GEBZE, KAYSERİ, ANKARA, ÇORUM, TRABZON),
– MAĞAZA PERSONELİ,
– ELEMAN.

A-101 AÇIK İŞ POZİSYONLARI;
Muhasebe
Yönetici Asistanı
Mağaza Personeli

Bu marketlerin açık iş pozisyonları ve diğer detaylı bilgiler için aşağıdaki sonraki sayfa butonuna tıklayınız. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ