İş İlanları – Banka Sınavları

BİM Marketleri Personel Alımı İş İlanları Güncel

Ülkemizin en büyük marketler zincirinden birisi olan BİM müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için yeni açılan şubelerde çalıştırılmak üzere yeni takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizlerde işsiz kaldığınız bir dönem yaşıyorsanız ve market personeli olmak kariyeriniz için olumsuzluk oluşturmayacaksa bu sektörün öncü ve liderlerinden olan BİM’i seçmekte acele etmelisiniz.

Türkiye Genelinde Bölge bölge iş başvurusu kabul eden BİM ile sizlerde hayalini kurduğunuz işin sahibi olabilirsiniz.Pek çok farklı noktada marketi bulunan ve insanlara en uygun fiyattan kaliteli ürünler sunan market bünyesine yeni personeller ekleyerek hizmetlerini daha da çoğaltmayı hedeflemektedir. Marketler için olmazsa olmaz personeller arasında yer alan Kasa Elemanı, Reyon Sorumlusu, Depo Elemanı ve Yükleme Elemanı gibi kadrolar için açık pozisyonlar mevcuttur.

Peki hangi pozisyonlarda eleman alımı olacak;
Bu konuda sizleri detaylı olarak aşağıdaki anlattığımız pozisyonlar hakkında aydınlatmak istiyoruz. Sonuçta bir işe başvuru yapacaksanız hangi pozisyonlarda daha verimli çalışacağınızı bilmeniz gerekiyor.Başvuru yapacak olan adaylarda aranan bir takım şartlar vardır.

Bunların başında eğitim seviyesi gelmektedir. En az lise mezunu olanların başvuruları kabul edilmektedir.BİM Birleşik Mağazalar olarak bilinen Marketleri için alacağı yeni personellerde alt kısımda yer alan şartları aramaktadır. Sizler için verilmiş örnek bir İlan Detayı aşağıdaki şekildedir.

Ofis, depo ve mağazalarımızda çalışacak en az lise mezunu, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan genç arkadaşlar aranmaktadır. Yani özet ile anlatacak olursak

1-En Az Lise Mezunu
2-Askerlik İle İlişkisi Olmayan
3-Depo Ofis ya da Mağazalarda Çalışabilecek

Bu şekilde nitelikler aranmaktadır. Ayrıca Mağaza Market Personeli Alımının yanı sıra Kasiyer Alımı da yapmaktadır. Market içerisinde çalışabilecek en az lise mezunu ve kasiyerlik deneyimi olan kişilerin iş başvurusu yapmasını öneriyoruz.

BİM İlanına Başvuru Yapabilmek İçin Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonumuza Tıklayarak Karşınıza Çıkacak Linke Tıklamanız Gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ