İş İlanları – Banka Sınavları

Bayan Korse Modelleri ve Fiyatları

Bayanlar hayatlarında farklı dönemlerde, farklı nedenlerle korse kullanırlar. Bunlar arasında daha ince görünmek, doğum sonrası toparlayıcı olarak, selülit oluşumunda, ani kilo alımlarında ve daha pek çok neden. Bu durumlarda bayanların en büyük yardımcısı korselerdir. Korselerin çeşitlerine ve modellerini bir göz atmak gerekirse.

-Kaymayı önleyen silikon bantlı ve bir beden küçük gösteren dikişsiz bel korselerdir. Hamilelik sonrası narinleşen teninize zarar vermeyen ve doğum kilolarını gizleyen bu korseler en çok tercih edilenler arasındadır. Göbeği olan bayanların karın bölgelerini toparlar. Kılcal damarların kan dolaşım vazifelerine engel teşkil etmez , bölgesel etki gösterir, dikişsiz olduğundan her kıyafetle kullanılabilir.

-Göğüs kısmı açık slip korse çeşitleri alttan çıt çıtları vardır, bir beden küçültür. Kan dolaşımına mani olmaz, dikişsizdir, bölgesel toparlama sağlar.

-Dikişsiz bel toparlayıcı karın düzleştirici ayar askılı body korse, alttan agrafları vardır ve elbise altında iz yapmadığından rahatlıkla tercih edilebilir. Hem korse hem de iç çamaşır özelliği vardır bir beden ince gösterir.

-Külotlu dikişsiz Japon korse modeli hem korse hem iç çamaşırıdır, bir beden küçültür.

Bayan korse fiyatları firmalara göre15 tl ile 40 tl arasında değişmektedir.

Doğum sonrası korse modelleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ