İş İlanları – Banka Sınavları

Başbakanlık Açıktan Personel Alımı Yapacak

18 Mayıs 2016 tarihinde Başbakanlık Türk İşbirliği Ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı tarafından personel alım ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlara göre TİKA 15 kişi sözleşmeli personel olarak 15 kişi uzman yardımcısı olmak üzere toplam 30 kişi istihdam edilecek.

TİKA 15 Uzman yardımcısı alımı için: İnşaat Mühendisliği, Mimar , Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin İktisat, İşletme , Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi, Uluslararası İlişkiler ve Maliye Bölümleri, Hukuk, Sosyal Hizmetler bölümlerinden 4 yıllık Fakülte mezunu olmak şart. 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak. Bu şartları taşımayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Son başvuru tarihi itibariyle 05-06 Temmuz 2014 veya 04-05 Temmuz 2015 Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) Birinci grupta yer alanlar için KPSS P-3 puan türünden, İkinci grupta yer alanlar için KPSSP 22, KPSSP 23, KPSSP 24, KPSSP 30, KPSSP 33 puan türlerinden en az 75 puan almış olmak şart.

İngilizce, Fransızca, Arapça, İspanyolca veya Rusça dillerinden birinden en az B düzeyinde puan almış olmak veya Yükseköğretim Kurulunca buna denk kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip olmak. Başvurular 23 Mayıs 2016 tarihinde başlayıp, 03 Haziran 2016 günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ