İş İlanları – Banka Sınavları

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu 55 Memur Alımı Yapacak

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından açıktan 55 memur alımı yapılacağı ilan edildi. Devlet Personel Başkanlığınca yayınlanan ilana göre Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu istatistikçi, mimar, mühendis, teknisyen, hemşire, arşiv memuru, memur ve sekreter kadrolarına ilk defa açıktan atama yoluyla giriş sınavı sonuçlarına göre idari personel alımı gerçekleştirecek.

Giriş sınavı sözlü sınav şeklinde yapılacak.BDDK’nın memur alımına başvurular lisans-ön lisans mezunu adaylar için 28 Kasım 2016 saat 12.00’da başlayıp, 7 Aralık 2016 saat 16.00’da sona erecek. Orta öğretim (lise) mezunu adaylar için 23 Aralık 2016 saat 12.00’da başlayıp, 30 Aralık 2016 saat 16.00’da sona erecektir.KPSS taban puanı lisans mezunu kadroları için en az 80, ön lisans ve orta öğretim (lise) mezunu kadroları için en az 70 puan alan adaylar başvuru yapabilecek.

Alım için aranılan şartlar arasında askerlikle ilişiği bulunmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasının olumlu sonuçlanmış olması gerekiyor.Adaylar başvurularını BDDK’nın internet adresinden online olarak yapacaklar. Posta veya başka şekillerle yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ