İş İlanları – Banka Sınavları

Aygaz Personel Alımı

Türkiye’de ki en büyük 10 şirketten 4 tanesini bünyesinde barındıran Koç Holding’in önemli şirketlerinden birisi olan Aygaz, genel başvuru yöntemiyle çok sayıda personel alımı gerçekleştirecektir. Bir çok kişiye iş imkanı sunmasıyla beraber Ülke ekonomimizin lokomotif güçlerinden birisi olan Koç Holding, kendi kariyer internet sitesi üzerinden bünyesindeki kuruluşlara personel alımlarını gerçekleştirmektedir. Alım yapacağı pozisyonlara dair geniş bilgiyi veren internet yapısıyla başvuruları da aynı platform üzerinden kabul etmektedir.

Koç Holding yönetim kurulu üyesi de olan Ali KOÇ’un işsizlik ve personel alımı ile alakalı yaptığı açıklamasında, “personel alımı aracılığıyla iş arayan milyonlarca gencin artık tahammülü kalmadı. Kabul edilmesi mümkün olmayan personel alımı kriterleri altındaki şartlarda çalışan emekçilerin ve bunlarla beraber giderek artış sergileyen (gezi ruhunu kastederek) toplumsal ve sosyal gerginliklerin daha fazla sekteye uğratılmasına tahammülü kalmadığını düşünüyorum “dedi.

Aygaz personel alımı noktasında 2015 yılı için toplamda kaç personel alımı yaparak yılı kapatacağı bilinmemekle beraber, Türkiye’nin en büyük holdingi olan Koç Grubunun, diğer yıllarda olduğu gibi 2015 yılında da bir çok kişiye Aygaz personel alımı ile iş vereceği aşikardır. Koç Kariyer internet sitesi üzerinden bir çok iş dalında onlarca personel alımı ilanı yayınlayan Koç Grubu, personel alımı sürecinde ise oldukça titiz davranmaktadır.

Aygaz personel alımı ilanlarında en çok göze çarpan iş pozisyonları neler olduğunu aşağıda liste halinde hazırladık. Bu liste aracılığıyla Aygaz personel alımı ilanları içerisinde en çok rağbet gören iş pozisyonlarını yakından görebileceksiniz.

Aygaz Genel Başvuru İlanı;
Alım Yapılacak İller:: Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul (Avr.), İzmir, Kocaeli, Samsun

Aygaz personel alımı iş ilanları içerisinde en çok yukarıda sıraladığımız meslek dalları içerisinden alımlar yapacaktır. Aygaz personel alımı hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere sahip olmak isteyen adaylar GuncelSayfam.Com web sitemizi http://www.facebook.com/bankasinav sosyal medya profilini facebook üzerinden takip ederek güncel iş ilanlarını takip edebilir, böylelikle aradığımız işi veya şirketin ilanını gözden kaçırmamış olacaksınız. Yaklaşık 205 bin kişinin takip ettiği facebook profilimizi takip etmek için buraya tıklayınız.

Aygaz personel alımı ilanlarına başvuru da bulunmak istiyorsanız aşağıdaki Sonraki Sayfa butonuna tıklayarak ulaşacağınız sayfamız da Aygaz personel alımı başvuru linkini bulabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ