İş İlanları – Banka Sınavları

AvivaSA Finansal Danışmanlık Eğitimi Personel Alımı

AvivaSA Personel Eleman Alımlarına 2015’in 2. yarısında da devam ediyor. Eğer sizde AvivaSA da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

2007 yılında kurulan ve Türkiye genelinde 2.500 e yaklaşan çalışanı, 750′ye yakın Akbank şubesi ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Avivasa Emeklilik ve Hayat bu sektörde ilk 3 sırada yer alan Sabancı Grubu Şirketi Ak Portföy tarafından yönetilmektedir. Personel eleman alımı ilanlarını kariyernet ve kurumsal internet sitesinin insan kaynakları bölümü üzerinden yayınlayan Avivasa 50 farklı iş ilanı ile insan kaynakları yetkilisi, çözüm mimarı, finansal danışman ve satış yöneticisi gibi pozisyonlarda istihdam edilmek üzere personel işçi alımı yapacaktır. Başvuru koşulları ve iş ilanlarına internet üzerinden online olarak ulaşabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Adaylarda Aranan Özellikler:
Üniversitelerin Lisans bölümlerinden veya ilgili önlisans bölümlerinden mezun, askerliği bir yıl tecilli olan veya tamamlamış, satış alanında kariyer hedefi bulunan adaylar arasından seçim yapılacaktır.

Katılım Koşulları:
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, İzmit, Trabzon, Denizli, Adana, Eskişehir, Aydın, Manisa, Kayseri, Gaziantep, Bodrum, Marmaris, Çorlu, Adapazarı, Antalya  İl ve İlçelerinde ikamet edenlerin katılım sağlayabilecekler bu proje de katılımcı sayısı üst limiti de 200 kişi olarak belirlenmiştir.

[info]NOT:Eğitim Masrafları ve Bireysel Emeklilik Aracılığı Lisans Sınavı Bedeli AvivaSa tarafından karşılanacaktır.[/info]

Eğitim Yeri ve Süresi:
İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde koordineli olarak düzenlenecek eğitim içeriği şu şekildedir:
13 günlük teknik eğitimin devamında 8 günlük satış eğitimiyle proje tamamlanmış olacaktır.

Aşağıda bulunan fotoğrafa tıklayarak ilanın tüm detaylarına ve başvuru linkine ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ