İş İlanları – Banka Sınavları

Aselsan En Az Önlisans Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Aselsan En Az Önlisans Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Aselsan 2016 yılı kasım ayı itibariyle yılın son personel alımlarını gerçekleştiriyor. Yeni bir personel alım yapılacağına dair ilanlarını güncelleyen Aselsan, adaylardan hangi şartları istediği ve başvuru tarihleri neler? sorularının cevaplarını haberimizin detayından takip edebilirsiniz.

Aselsan En Az Önlisans Mezunu Personel Alımı Yapıyor ilanıyla öğrenim durumu Önlisans ve üstü olan adaylar için ASELSANNET firması için yeni bir personel alımı daha yapıyor. Yayınlanan ilan Aselsan’ın kendi resmi web sitesi üzerinden yapılmış olup özellikle Önlisans mezunu olan adayların da bu ilanı iyi değerlendirmeleri gerekmektedir. Alım yapılacak il olarak Ankara belirlenirken 30 yaşı aşmamak gerektiği kriterini adayların ayrıca göz ardı etmemeleri gerekiyor.

Aselsana bağlı olarak 2004 yılında kurularak 12 yıldır faal olarak hizmetleri sürdüren ASELSANNET, sermayesinin %100’ü Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı tarafından karşılanmıştır. Şirket tamamıyla ASELSAN A.Ş ‘ ye ait olup, Türk vatandaşlarının elektronik ve  haberleşme cihazları ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyetlerine devam etmektedir.

ASELSANNET, 2004 yılında kurulmuş bir şirket olup, 2013 yılı itibariyle sermayesinin %100’ü Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı kuruluşu olan ASELSAN A.Ş.’a aittir. Sivil kurum, kuruluş ve son kullanıcıların elektronik ve  haberleşme cihazları gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulmuştur. Halkbandı araç telsizleri, navigasyon cihazı, digital fotoğraf çerçevesi gibi tüketicilerin elektronik cihaz ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan ASELSANNET, aynı zaman da servis ve montaj hizmetlerini de yine kendisi vermektedir.

Alınacak Personel: 

  • Elektrik Elektronik Mühendisi
  • Bilgisayar Teknikeri

Adaylarda Aranılan Genel Şartlar:

  • B sınıfı ehliyeti olmak
  • Aktif araç kullanabiliyor olmak
  • 30 yaşını aşmamış olmak
  • İletişim becerisi gelişmiş olmak
  • Takım çalışmasına yatkın olmak
  • Tecrübeli ya da tecrübesiz olmak
  • Askerlik görevini tamamlamış olmak
  • En az 2 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak

Aselsan En Az Önlisans Mezunu Personel Alımı Yapıyor haberimizin devamı olan sayfamızda (aşağıda bulunan sonraki sayfa butonuna tıklamanız gerekmektedir) başvuru linki yer almaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ