İş İlanları – Banka Sınavları

AÖF sonuçları açıklandı mı 2016 sınav sorgu ekranı

AOF sonuclari aciklandi ve AOF sinav sonuc giriş ekranı başında bekleyen binlerce aday DGS’ye başvuramamanın gerginliğini üzerinden attı. 4-5 Haziran 2016 tarihinde yapılan 2016 Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi dönem sonu sınavının sonuçları bugün açıklandı. anadolu.edu.tr üzerinden açıklanan AÖF sınav sonuçları memurhaber.com’da… İşte AÖF sınav sorgulama ekranına giriş linki ve adım adım sorgulama rehberi…

AÖF SINAV SONUÇLARI 2016 SORGULAMA EKRANINA GİRİŞ

“AÖF sınav sonuçları açıklandı mı?” sorusu son günlerin en çok dillendirilen sorusu zira öğrenciler AÖF sınav sonuçlarını heyecanla bekledi. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan AÖF final sorularınıon ardından, sınav tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yayınlanmaya başlayan AÖF sınav sonuçları bugün açıklandı.

ÖN LİSANS PROGRAMINDAN LİSANS’A GEÇMEK İÇİN DGS BAŞVURUSU YAPMAK ZORUNDALAR AMA...
AÖF sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. AÖF’de okuyan öğrenciler için yapılan son açıklamalara göre Ön lisans programlarından, lisans programlarına geçmek isteyen adaylar DGS’ye katılmak zorunda kalacak. Fakat AÖf sonuçları açıklanmadığı için adaylar DGS başvurusu yapamamıştı.

AÖF  Sınav Sonuçlarını Öğrenmek İçin Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayınız.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ