İş İlanları – Banka Sınavları

Alternatifbank Uzun Dönem Stajyer ve Müfettiş Yardımcısı Alımı

Alternatifbank (ABank) tarafından şubelerinde görevlendirilmek üzere uzun dönem stajyer ve Müfettiş Yardımcısı personel eleman alımı gerçekleştirilecektir. Alternatifbank personel alımı ile ilgili olarak başvuru şartları, adaylardan istenen kriterler ve son başvuru tarihine dair detaylar haberimizde.

ABank, eğitim ve gelişim faaliyetlerini “Gelişime Dair Her Şey” konseptiyle ABank Gelişim Merkezi çatısı altında yürütmeye devam ediyor.

“Çalışanlarının gelişimini en üst seviyede destekleyen yenilikçi ve çözüm odaklı gelişim merkezi olmak” vizyonunu benimseyen ABank Gelişim Merkezi, klasik eğitim yaklaşımından farklı olarak dünyadaki trendlere uygun yenilikçi gelişim çözümleri sunmaktadır.

ABank, yayımladığı ilan ile tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar arasından uzun dönem stajyer alımı yapacağını duyurdu. Alınacak stajyerler, bankanın İstanbul’da bulunan şubelerinde görevlendirilecek.

Başvuru yapacak adayların; 4 yıllık lisans eğitimi veren fakültelerin son sınıf öğrencisi, mezunu ya da yüksek lisans öğrencisi olması gerekiyor. Haftanın en az 3 günü tam zamanlı olarak çalışabilecek adaylar başvuru yapabilecek. Ayrıca; MS Office programlarına hakim olmak, analitik düşünebilmek iletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın olmak, öğrenmeye ve gelişime açık olmak da gerekiyor.

Başvuru yapacak adayların, staj yapmak istedikleri bölümü başvuru esnasında ön yazıda belirtmeleri gerekiyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK ?

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.