İş İlanları – Banka Sınavları

Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımı

Katılım Bankaları arasında güçlü ortaklık yapısıyla bilinen Albaraka Türk, 28 yaşını aşmamış bankacı adaylarından Türkiye Geneli personel istihdamı yapacaktır.

Bünyesinde barındırdığı bir çok büyük ortağı ile Türk Katılım Bankacılığı alanında oldukça etkin yeri bulunan Albaraka Türk Bankası, Ülkemizde ki büyüme hedeflerini 2015 son çeyreğe doğru gittiğimiz bu ayda da gerçekleştirmeye devam ediyor. Özellikle Ziraat Katılım Bankasının açılmasıyla beraber katılım finans sektöründe yaşanan hareketlilikten sonra müşteri kaybetmeyi iztemeyen Albaraka Türk, bunun için de yedi hedefler ve stratejiler belirlemiş durumda.

Türkiye Geneli neredeyse tüm illerde şubesi bulunmasıyla bilinen Albarak Türk, etkili bankacılığın anahtarının mutlu müşteri olduğunu öngörerek bunun da yolunun kaliteli ve güçlü insan kaynakları politikasından geçtiğini 2015’in ilk aylarında basınla paylaşmıştı. Bu politikasının eseri olarak geçtiğimiz yıl da en çok personel alımı gerçekleştiren finans kuruluşlarının başını çekmektedir.

Albaraka Türk KatılımBankası Genel başvurularını kabul etmeye başlamış olup, alım politikalarının devamı olarak kariyer sitelerinde yeni ilanlarını yayınlamaya devam etmektedir. Genel başvuruları kabul etiğini belirten bankanın toplamda kaç personeli bünyesine katacağı konusunda net bir rakam bulunmamaktadır. Birden fazla kişiyi işe alacak olan Albaraka Türk, birçok kriterli de öne sürmektedir.

 Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımı için başvuruda bulunmayı düşünen Bancılık adayları, öncelikli olarak aşağıda sıraladığımız şartları yerine getirmelidirler. Bu şartları taşımayan arkadaşların başvuruları direkt olarak reddedilmektedir.

– Lisans mezunu,
– Analitik düşünme yeteneğine sahip,
– 28 yaşını doldurmamış,
– Erkek adaylar için askerlik sorunu bulunmayan,
– İletişimi güçlü kişiler aranmaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımı başka hangi kriterler dikkkate alınarak yapılacağı hakkında detaylı bilgi isteyenler sayfanın sonunda yer alan bağlantıyı tıklayabilirler. Alımlarla ilgili olarak ise aday çağırma süreciyle ilgili olarak banka bu alımlarını yıl boyu sürdüreceği bilinmektedir. İlanın yayınlanma tarihi çok yeni olduğundan dolayı Albaraka’ya başvuruda acele davranmak adaylar için öncelik açısından faydalı olacaktır.

İlana Başvuru İçin Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ