İş İlanları – Banka Sınavları

Albaraka Türk Katılım Bankası Memur Alımı – Aralık 2017

Banka Personel alımları kapsamında Albaraka Türk Katılım Bankası Memur Alımı – Aralık 2017 personel istihdamıyla ilgili olarak Albaraka Türk Katılım Bankasının şubeleri ve müdürlüklerinde görevlendirmek üzere yeni bir ilan paketi açıklandı. Buna göre Albaraka Türk Katılım Bankası Memur Alımı – Aralık 2017 alımıyla ilgili olarak kariyer sitelerini incelediğimiz de katılım bankacılığı pozisyonu başta olmak üzere bir çok iş pozisyonu için banka memuru alımı yaptığı görüldü. Peki başvuru şartları ve diğer şartlar neler? Detaylar haberimizde.

Ülkemizin son günlerinde sıklıkla kamuoyunda konuşulan ve uygun faiz oranları ile müşterilerine hizmet vermekte olan Albaraka Türk Katılım Bankası yatırımlarına hızla devam ettiği gibi yine açık pozisyonları için memur ve personel alımları da gerçekleştirmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası memur ve personel alımı ilanları banka tarafından hazırlanmakta olup ilan edilmesi için kamuoyuna interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yeni yayımlanan ilanlara göre çok sayıda banka memuru alımının yapıldığı görülmektedir. Peki pozisyonlar ile ilan detayları nedir.

Alım Yapılacak İller:

Ankara, İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli, Konya, Samsun, Trabzon, İstanbul(Asya)

GENEL NİTELİKLER

Uluslararası bir finans grubunun Türkiye iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası, Genel Müdürlük ve Şubelerinde görevlendirilmek üzere;

Üniversitelerin örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört yıllık bölümleri,Hukuk Fakülteleri, Mühendislik Fakülteleri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar, Psikoloji vb. bölümlerinin üçüncü ve dördüncü sınıfında okuyan veya Yüksek Lisans ve Doktora eğitimleri devam eden,
* Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli,
* Okul döneminde hafta içi en az 2 tam gün çalışabilecek,
* Önceki dönem derslerini başarı ile tamamlamış,
* Analitik düşünme yeteneğine sahip,
* Çok iyi derecede İngilizce bilen,
* Ekip çalışmasına yatkın,
* Yazılı ve Sözlü iletişimi güçlü,

Takım Arkadaşları’ aramaktadır.

Albaraka Türk personel Alımı

Albaraka Türk personel Alımı

Not: Başvuruda bulunan adaylar arasından yapılacak değerlendirmeler neticesinde başvurusu uygun bulunanlar yazılı sınava davet edilecektir. Yazılı sınavı kazanan adaylar ile mülakat yapılacak, mülakatta başarılı olanlar Genç Albaraka Akademisine katılabileceklerdir.

ALINACAK POZİSYONLAR

Albaraka Türk Katılım Bankası kendi bünyelerinde istihadam etmek üzere 20’e yakın kadro için personel alımı yapmaktadır. Peki alınacak pozisyonlar hangileridir?

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.