İş İlanları – Banka Sınavları

Akbank Personel Alımı

Akbank personel alımı ilanının yayına girmesiyle beraber personel alımı yapan bankaları takip eden ziyaretçiler için yeni bir iş umudu doğdu. Akbank personel alımı detayları ise haberimizin devamında..

Türkiye’nin bankacılık alanında öncü kuruluşlarından bir tanesi olan Akbank, iş arama siteleri aracılığıyla Akbank personel alımı ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Akbank ‘ın, personel alımı kurallarını belirlerken ayrı bir özen gösterdiğini ilanları sıkı takip eden ziyaretçilerimiz iyi bilmektedir. Bunun nedeni ise güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemek tabiki. Yeni açtığı pek çok şubesinin yanında personel revizyonları nedeniyle de personel alımı yapan Akbank, özellikle 2016 yılında bir çok iş pozisyonunda alımlarını gerçekletirdi.

Akbank Personel Alımı başlığımıza dönecek olursak, Gişe yetkilisi personel alımı en son yayınlanmış olan ilanı derlediğimiz haber detayımız aşağıda yer almaktadır.

[alert type=”info” icon-size=”normal”]Banka Gişe Yetkilisi Maaşları Ne Kadar?[/alert]

Türkiye’de bulunan bölgeleri baz alarak Akbank Personel Alımı ilanını yayınlayan banka, yeni yayınlanan ilanında hareketli (Dinamik), güleryüzlü ve sonuç odaklı iletişim becerisine sahip, takım çalışmalarında verimlilik üretebilen, yoğun mesai saati programlarında üretkenliğini koruyan ve erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl süreyle tecil ettirmiş olan adaylar içerisinden personel alımı yapacağını söyleyebiliriz.

Bununla yanında Akbank Personel Alımı ilanında mutlaka Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma şartıyla beraber 1988 yılında veya takip eden yıllarda doğmuş olan bankacı adaylarına kapılarını açıyor.

Genel Nitelikleri İncelemek İçin Aşağıdaki Görsele Tıklayınız.

[alert type=”success” icon-size=”small”]İlana dair tüm sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından sorduğunuz da uzmanlarımız sizin yanıtlayacak..[/alert]

Personel Alımı Yapılacak İlleri İncelemek İçin Aşağıdaki Görsele Tıklayınız.

Haberimizin devamı olan sayfamızda (aşağıda bulunan sonraki sayfa butonuna tıklamanız gerekmektedir) iş başvurusu linkini paylaştığımız ilanda belirtilen kriterleri taşıyan ilgililerin, CV’leri uygun düşmesi halinde biran önce başvurularını tamamlamalarını önemle hatırlatmak istiyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ