İş İlanları – Banka Sınavları

Akbank personel alımı başvuruları başladı

Akbank bünyesinde çeşitli pozisyonlarda personel alımı için başvurular bulunuyor. Ağrı, İstanbul (Avrupa yakası), İstanbul (Asya yakası), Kocaeli, İzmir, Malatya, Aydın, Denizli, Ankara, Afyon ve Adıyaman illerinde bulunan ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu personel alımı için tüm detaylı başvuru koşullarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Engelli gişe yetkilisi alımı ve engelli çağrı merkezi yetkilisi alımı için en az lise mezunu adaylar aranıyor. Önlisans adayları için ise çağrı merkezi yetkilisi ilanına başvuru yapılabilir. Diğer tüm ilanlar ise en az lisans mezunu personel alacak. Alımlarla ilgili tüm şartlara ve gerekli başvuru koşullarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Alım yapılacak branşların tamamı şu şekildedir: Gişe yetkilisi – engelli, çağrı merkezi yetkilisi, çağrı merkezi yetkilisi – engelli, özel bankacılık müşteri ilişkileri yöneticisi, devops mimarı, iş analisti, operasyon yarı zamanlı takım asistanı, çağrı merkezi dış kaynak takım lideri/ekip yön., strateji yönetici yardımcısı, windows sistemleri uzmanı, gişe yetkilisi,

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.,
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ