İş İlanları – Banka Sınavları

Akbank personel alımı 2017 – Bir Çok İlde Personel Alımı Yapacak

Son aylarda personel alımı 2017 ilanlarında çeşitliliğe giden Akbank, personel alımı 2017 ile 51 farklı personel alımı duyurusuyla istihdam yaratmaya devam ediyor.

Akbank personel alımı 2017 ‘de Türkiye’de faaliyette bulunan en geniş çaplı banka olması ve personel 2017 alımlarında en yüksek kontenjana ulaşması nedeniyle iş arayan bankacılık adaylarının en çok ilgilendiği banka olma özelliğini korumaya devam ediyor. Son aylarda personel alımı 2017 ilanlarında çeşitliliğe giden Akbank, personel alımı 2017 ile 51 farklı personel alımı duyurusuyla istihdam yaratmaya devam ediyor. 

Bir çok ilde personel alımı yapacağını duyurduğu bu ilanların her birinde farklı kriterler isteyen Akbank, alımlarını büyük bir dikkat ve her yeni Akbank personel alımı 2017 ‘de getirdiği yeni kriterler çerçevesinde yürütmeye devam ediyor.

Bugün itibariyle Akbank personel alımı 2017 ‘yi incelediğimiz de toplam 51 farklı ilanla personel 2017 alımlarını internet üzerinden yürüten Akbank’ın ilanlarına başvurmak isteyen ve Akbank personel alımı 2017 ilanlarında yer alan kriterleri öğrenmek isteyenler için bir sonraki sayfamızda vereceğimiz bilgileri dikkatlice okumalarını tavsiye ediyoruz.

Özellikle genç bankacılık adaylarının favori mesleği olan Gişe Yetkilisi branşında da alım yapan Akbank’ın ilan başvuru linki de sayfamızda yer almaktadır. 

1. İLAN: GİŞE YETKİLİSİ ALIMI – İSTANBUL AVRUPA

– TC vatandaşı
– 1989 ve sonrası doğumlu
– İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
– Örgün Öğretim Lisans mezunu
– Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli
– Müşteri ve kalite odaklı
– Dinamik, güler yüzlü ve etkin iletişim sahibi
– Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
– Takım çalışmasına yatkın
– Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış
– Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş adaylar aramaktayız..

Akbank İlanlarına Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Erişebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Pinar karatas dedi ki:

    Hic bisesin 1987 doğumluyum ve issizim

BİR YORUM YAZ