İş İlanları – Banka Sınavları

Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımı 2016

Akbank gişe yetkilisi iş pozisyonunda çalıştırmak üzere bir çok ilde personel alımları gerçekleştirecek. Akbank gişe yetkilisi personel alımı 2016 detayları için haberimizin devamını okuyunuz. Akbank personel alımı yapacağını kariyer sitelerine verdiği bir çok ilanla duyurmuş oldu.

2016 yılının son ayı Aralık ayına girmeye sayılı günler kala Akbank gişe yetkilisi personel alımı yapmaya devam ediyor. Yayınladığı ilanlarla beraber bir çok iş pozisyonu için personel alımı yapacak olan Akbank, özellikle gişe yetkilisi personel alımı için ayrı titizlik gösterdiğini gözlemliyoruz. Çoğunlukla üniversite mezunlarını tercih etmesiyle bilinen Akbank, gişe yetkilisi personel alımında ne gibi kriterler istediğini haberimizin devamında detaylarıyla beraber sizlerle paylaşacağız. Türkiye geneli bir çok bölge de istihdamı sağlanacak olan kişilerin bazı yerler de tam zamanlı bazılarında ise part time olarak mesai şartı getirildiği ilanlarda toplam 29 farklı açık kadro bulunuyor.

Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımı 2016

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmanın temel şart olarak istendiği Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımı 2016 ‘da diğer temel kriterleri inceleyecek olursak;

[alert type=”success” icon-size=”small”]İlana dair tüm sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından sorduğunuz da uzmanlarımız sizin yanıtlayacak..[/alert]

Çalışmalarının tamamında kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı disiplin gösteren, 1988 yılı ve sonrasındaki yıllarda doğan, Erkek adaylar için mutlaka askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş, dinamik olduğu kadar güler yüzlü hizmet etmeyi şiar edinebilecek olan ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek adaylar arasından alım yapılacağı duyurulmuştur. Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımı ‘nda bunların yanında ayrıca takım çalışmasına yetkin, Akbank’ın son altı ay içerisinde açmış olduğu herhangi bir işe alım sınavına girmemiş yada sözlü mülakat sınavlarında başarısızlık göstermemiş olan adayların tercih edileceği de ilan edilmiştir.

[alert type=”info” icon-size=”normal”]Banka Gişe Yetkilisi Maaşları Ne Kadar?[/alert]

Bunların haricinde engelli adaylar için pozitif ayrımcılık yapılan Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımı ilanlarında, %40 oranında engel raporu bulunan adayların başvuruları kabul ediliyor. İlanda belirtilen güncel rapordan kasıt ise genellikle son altı ay içerisinde alınmış rapor olarak yorumlanabilmektedir.

Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımı başvuru ve detaylar için aşağıdaki sonraki sayfa butonuna tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ