İş İlanları – Banka Sınavları

Akbank Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Türkiye’nin en değerli seçilen markası Akbank 2015 yılında alımlarına devam ediyor. 2015 yılında birçok kişiye iş vermiş olan banka Haziran ayından sonrada alımlarına devam ediyor. Yılın 365 günü alımlarını açan ve yükselterek devam eden Akbank her geçen gün yeni alımlarla karşımıza geliyor. İnternete ilanlarını veren ve her geçen gün artırmaya devam eden Akbank yine birçok kişiye iş sağlayacak.

Akbank personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi için verildi bilemiyoruz ancak; alım konusunda cömert olan Akbank oldukça fazla alım yapacak gibi duruyor. Özellikle de büyük illerde alımlarını daha fazla yapacak olan banka alımlarda hangi pozisyonlara öncelik veriyor bakacağız.

Akbank personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için verildi diye merak ediyorsanız da aşağıda verdiğimiz ilanları inceleyebilirsiniz.

– Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi,
– Müşteri Bildirimleri Analiz Yönetici Yardımcısı,
– Nakit Yönetimi Kurumsal Satış ve Pazarlama Yön.,
– Gişe Yetkilisi,
– Dış Ticaret Satış ve Pazarlama Yönetici Yardımcısı.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Ali yılmaz dedi ki:

    bankacılik ve sigortacılık bölümü mezunuyum

  2. Ayşegül Demir dedi ki:

    Uludağ Üniversitesi dört yıllık maliye mezunuyum.sayisal zekamin yyanısıra güleryüzlü oluşum ve etkin iletişim kabiliyetime guvendigimi özellikle belirtmek isterim.bursa da ikamet etmekteyim. Deneyip de yanilmayacaginizi gormek için bi ffırsatı hakettigimi ddüşünüyorum.

  3. Gökmen demir dedi ki:

    Okan üniversitesi isletme yukseklisans öğrencisiyim. Güleryüzlü ikna kabiliyeti yüksek deneyimli biriyim Bankanizda kariyerimi sürdürmek istiyorum.

BİR YORUM YAZ