İş İlanları – Banka Sınavları

Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı

Türkiye’de eikibi ile bütünlüğünü sağlamış, hedefi belirli, net, planlı ve programlı, açık iletişime inanmış bir akbank çalışanı olmak ister misiniz?

Kuruluşu 1948 yılına dayanan, Adana ilinde özel sermayeli bir ticaret bankası statüsünde temelleri atılan Akbank, Bölgedeki pamuk üreticilerine verdiği maddi destekle büyük ivme kazanarak 1990 yılında halka arzıyla bir üst klasmana çıkarak bugünkü halini almıştır. 2015 yılında ise Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden sayılan en değerli marka ödülüne layık görülen Akbank, her geçen uyguladığı istihdam politikasıyla yeni personeller alarak büyüme ivmesini sürdürmek istemektedir.

Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi Alım İlanı 2015 bitmeden devam edecek olup, her biri Akbank için son derece önemli personellerinden birisi de siz olabilirsiniz. Bankacılıkta müşteriyi mutlu edebilmenin en önemli kısımlarından birisi olan “Çağrı Merkezi” birçok müşterinin hem memnun kalmasını hem de üzülmesine neden olmaktadır.

Akbank Çağrı Merkezi Yetkilisi Alım İlanı son derece titiz bir şekilde gerçekleştirilmekte ve alımlar Akbank Kariyer bölümü tarafından yapılmaktadır.

BAŞVURU İÇİN AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFLARI AÇINIZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ