İş İlanları – Banka Sınavları

Akbank 22 İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor

Akbank bünyesindeki şubelerinde yer alan personel ihtiyacını karşılamak üzere EGE Bölgesi başta olmak üzere, bir çok yerde personel alımı gerçekleştirecektir. Akbank belirlemiş olduğu Şubelerinde çok sayıda Gişe Yetkilisi alacaktır. Sizde Akbank bünyesine dahil olarak Gişe Yetkilisi olabilir ve kariyerinizi bu yönde büyütebilirsiniz.

Akbank 22 İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor alımı ilanına başvuruda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan fotoğrafların üzerine tıklayarak alım yapılacak yere göre belirlenen kriterleri inceleyebilir, alt kısımlarda bulunan başvuru linkleri aracılığıyla da iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınızı gerçekleştirmek için alım yapılan bölgelerde ikamet etmek önde gelen genel niteliklerdendir.

Geçmişten günümüze en geniş çaplı çalışan ve alımlarında her zaman yüksek kontenjan barındıran Akbank 2015 yılında da alımlarını artırmaya devam ediyor. Özellikle alımlarını artıran ve daha çok şube açan Akbank, gişe yetkilisi almak içinse birçok ilan vermiştir. Farklı illerde yapacağı bu alımlar için her birine farklı kriterler sunan Akbank, alımlarını büyük bir titizlik içerisinde yürütmektedir.

Toplamda 4 bölgede alım yapacak olan Akbank 22 İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor 2015 yılı için internet üzerinden ilanlarını vermiştir. Alımlara katılmak isteyen ve şartlarını öğrenmek isteyenler alt kısımda verilmiş olan fotoğrafların üzerine tıklayarak bilgileri ve kriterleri inceleyebilirler. Özellikle gişe yetkilisi alımı yapacak olan Akbank, müşteri kazanmanın gişede başladığının da altını çizen bankalar arasında yer almaktadır.

[slogan]İLANIN DETAYLARINI İNCELEMEK VE BAŞVURUDA BULUNMAK İÇİN ALT KISIMDAKİ FOTOĞRAFLARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ.[/slogan]

[button url=”http://www.guncelsayfam.com/ziraat-katilim-onlisans-lisans-mezunu-personeller-alacak.html” target=”_blank” arrow=”right”]ZİRAAT KATILIM PERSONEL ALIMI BAŞVURU ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ[/button][divider]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ