İş İlanları – Banka Sınavları

Ağaoğlu Türkiye Geneli Personel Alımı 2015

Ağaoğlu Türkiye Geneli Personel Alımı 2015

Ağaoğlu Şirketler Grubu Türkiye Geneli yaptığı faaliyetlerin başında İnşaat sektörü gelmekle beraber son yıllarda özellikle enerji alanında yaptığı atımla da adından söz ettirmektedir. Grubun sahibi Ali AĞAOĞLU, özel yaşamında her ne kadar soyadının hakkını verse de biz bu haberimizle Ağaoğlu Şirketler Grubunun personel istihdamı alımlarıyla ilgili bilgiler vereceğiz sizlere.

Ağaoğlu Grup, bir çok sektörde gösterdiği faaliyetlerinden kaynaklı oldukça dolgun sayılabilecek ücret politikasıyla beraber en çok personel alımı gerçekleştiren firmalardan birisidir. Mühendisten, Kontrol Uzmanına varıncaya kadar geniş bir yelpaze de iş pozisyonları bulunan Ağaoğlu Şirketler Grubu bir çok kariyer planlaması yapan adayın ilk tercih noktası olmaya da devam ediyor.

Ağaoğlu Şirketler Grubu ‘nun 2015 ikinci yarısıyla ilgili İK politikası hakkında aşağıda sizlere kısa bilgilerle beraber başvuru linkini de vereceğiz. Şuan için İnternet üzerinde kariyer siteleri aracılığıyla 12 farklı iş pozisyonu için ilan veren firma, mevcut ilanlarına her gün yenilerini de ekleyerek İstanbul Merkezli personel alımlarını devam ettirmektedir.

İlan Güncellenme Tarihi: 28 Temmuz 2015 Salı

Tecrbeli ve tecrübesiz adaylar arasından eğitim durumu olarak İlköğretim, Lise, Meslek yüksekokulu,Üniversite, Yüksek Lisans bölümlerinde okuyan yada mezun durumunda ki herkes için Genel Başvuruları kabul edeceğini deklare eden Ağaoğlu ilanlarını GuncelSayfam.Com üzerinden sık sık güncellediğimizi de hatırlatmak isteriz.

GENEL Başvuru Linki İçin Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Advertisment ad adsense adlogger