İş İlanları – Banka Sınavları

Adidas Personel Alımı

Spor ürünleri sektörünün kalitesiyle fark yaratan Lider üretici olan Adidas Temmuz 2015 itibariyle personel alımlarını 26 farklı ilanla devam ettirmektedir.

Spor ürünleri sektöründe ürettiği ürünlerin kalitesi nedeniyle Lider üretici olan Adidas, Türkiye pazarındaki kontrollü büyüme hedeflerine adım adım ilerlemektedir. 2015 yılı başları itibariyle uyguladığı adidas personel alımı politikasıyla bir çok kişiye bu alanda istihdam sağlayan adidas personel alımı Adidas İK, yılın ikinci yarısıyla beraber aynı adidas personel alımı politikasının devamını sağlayacağını yeni adidas personel alımı ilanlarıyla göstermiş oldu.

adidas personel alımı ndan önce belirtmek isteriz ki Adidas logosunda bulunan üç şeriti ile bilinirliğini artırmıştır. Öyle ki Ülkemiz de “üç şeriti görmeden spor malzemesi almayacaksın” tabiri de ürünlerindeki kalite nedeniyle Adidas’a gösterilen beğeninin bir tezahürüdür. Çünkü piyasa da bir çok adidas çakması ürün ne yazık ki satılmakta buda ister istemez şirketin Ülkemizde ki adidas personel alımı politikalarını etkilemektedir.

Adidas Spor ürünleriyle beraber, Saat, Giyim, Erkek İç Giyim  gibi bir çok alana yayılan ürün yelpazesiyle beraber adidas personel alımı da buna göre her ay şekillendirmekte ve belirli aralıklarla ilanlarını kariyer siteleri vasıtasıyla yayınlamaktadır. adidas personel alımı yaparken göze çarpan en belirgin kriterlerinin başında ise 1 yıl çalışılmışlık tecrübesiyle beraber Spor faaliyetlerine ilgisi olan adaylarla adidas personel alımı hakkında daha çok çalışmak istediğini defaten belirtmiştir. Bu anlamda kariyer kulislerinde ki beklentilere göre özellikle kasım ayıyla beraber adidas personel alımı alımlarını artırması beklenmektedir.

Şuan için Adidas firmasının hali hazırda 26 açık iş pozisyonunda adidas personel alımı  aradığını belirtmek isteriz.  Bu adidas personel alımı ilanlarında ki branşlar ise şu şekildedir;

SATIŞ DANIŞMANI
BÖLGE MÜDÜRÜ
MUHASEBE MÜDÜRÜ
SATIŞ SORUMLUSU
DÖNEMSEL MUHASEBE SORUMLUSU
EĞİTİM UZMANI
E-TİCARET ANALİSTİ
MAĞAZA GELİŞTİRME UZMANI
STAJYER MAĞAZA SATIŞ SORUMLUSU

Yayınladığı adidas personel alımı ilanlarındaki iş pozisyonlarını bu şekilde özetledikten sonra adidas personel alımı kriterlerin birbirlerine nazaran farklılıklar gösterdiğini hatırlatmak isteriz. İstenen kriterlere haiz olan adaylar, kariyer anlamında adidas personel alımı İK ile çalışmak için şanslı durumdadırlar. adidas personel alımı sonucu çalıştırılacak personeller genellikle büyük AVM’ler ile resmi adidas satış mağazalarında adidas personel alımı sonucu istihdamı sağlanacaktır.

adidas personel alımı en göze çarpan pozisyon ise Satış Danışmanlarına verilen ağırlıktır. Eğer sizde bu branşta kendinizi yeterli görüyorsanız hemen adidas personel alımı açık bir iş pozisyonuna başvurmanızı öneririz. Web sitemiz adidas personel alımı başta olmak üzere bir çok firmanın iş ilanlarını düzenli olarak takip etmekte ve http://www.facebook.com/bankasinav sosyal medya profilinden duyurmaktadır. Genel iş ilanlarının tamına bu adresten kolaylıkla ulaşabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

İlana Başvurmak İçin Aşağıdaki Sonraki Sayfa butonuna tıklamanız gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ