İş İlanları – Banka Sınavları

Adidas mağazaları personel alım ilanları

Spor ürünleri satışında ürettiği ürünlerle ortaya koyduğu ürün kalitesi nedeniyle dünya markası olmuş olan Adidas, Ülkemizde istihdam yaratmaya adidas mağazaraları personel alımlarıyla devam etmektedir. Son yılların trendi Web üzerinden satışı ise Adidas com üzerinden yapan firma alacağı personelleri ise Adidas mağazaları ve Adidas shoplarda görevlendirecektir.

Spor ürünleri satışında ürettiği ürünlerle ortaya koyduğu ürün kalitesi nedeniyle dünya markası olmuş olan Adidas, Ülkemizde istihdam yaratmaya adidas mağazaraları personel alımlarıyla devam etmektedir. Son yılların trendi Web üzerinden satışı ise Adidas com üzerinden yapan firma alacağı personelleri ise Adidas mağazaları ve Adidas shoplarda görevlendirecektir.

Rakiplerinin de kabul ettiği “Lider Üretici” unvanı ile tüm dünyada faaliyetlerini sürdüren Adidas, pazardaki kontrollü büyüme hedeflerine her yeni yılda emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. Adidas geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi içinde bulunduğunuz 2017 yılı içinde adidas mağazaları personel alımı ile kariyer sitelerinde ilanlarını yayımlamaya devam etmektedir.

Adidas mağazaları personel alımı detaylarına geçmeden önce Adidas’ın başarısındaki en büyük sırrın kalitesi olduğunu yukarıda söylemiştik. Markanın pazardaki bilinilirliği konusuna da değinmek istiyoruz. Bildiğiniz üzere Adidas’ın logosunda üç şerit halinde çizgiler bulunmaktadır. Bu logoya dair ülkemizde “üç şeridi görmeden spor malzemesi almayacaksın” tabiri uzun yıllardır tüketicilerin dilinde kullanılmaktadır. Tüketicinin bu tarifi ile doğrudan Adidas’ın logosunu işaret ettiğini anlamışsınızdır. Ürettiği ürünlerdeki kalite ile müşterilerinin haklı memnuniyetini kazanan Adidas, üç şehit yönlendirmesi yapan müşterilerinin haklı tezahürünü kazanmış durumdadır.

Aşağıda örnek adidas shop ve adidas mağazaları ürünleri gösterilmiştir;

Adidas ilk başta spor malzemeleri üreterek faaliyetlerine devam ederken bugün artık ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir. Spor ürünlerinin yanında saat, erkek ve bayan giyim ile özellikle erkek iç giyim gibi bir çok alanda ürün üretir duruma gelmiştir. Dolayısıyla bu ürün yelpazesine sahip olan firma, Adidas mağazaları personel alımı ilanlarını verirken de bir çok unvan için ilan yayımlamaktadır. Adidas mağazaları ilanlarında en çok göze çarpan başvuru maddesi ise “adaylarda sektörde bir yıllık tecrübe” şartının aranmasıdır. Bunun yanında başvurularda istediği ana kriterlerinden birisi de kendisine iş başvurusunda bulunan adayın “spor dallarından herhangi birisine ilgi” duymasını istemektedir. Adidas’ın Adidas mağazaları personel alımı için özellikle içinde bulunduğumuz yılın kasım ayıyla beraber adidas mağazaları personel alım ilanlarında artış göstereceği kariyer kulislerinde konuşulmaktadır.

Adidas’ın bugün itibari ile kariyer siteleri üzerinde bulunan ilanlarına baktığımız da 18 farklı Adidas mağazaları personel alımı ilanının yayında olduğunu görüyoruz. Yayında olan ilanlarda aranan iş pozisyonları ise şu şekildedir;

  • GÖRSEL SUNUM UZMANI,
  • ÜRÜN PLANLAMA UZMANI,
  • MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI,
  • KOŞU TUTKUNU SATIŞ DANIŞMANI,
  • SATIŞ DANIŞMANI,
  • BORDRO UZMANI.

Adidas mağazaları personel alımı ilanlarında bulunan ortak kriterleri de anlattıktan sonra Adidas mağazaları personel alımı ilanlarında kıyaslamaya gittiğimiz de bir çok ortak özelliğinin adaylardan istendiğini söyleyebiliriz.

Adidas mağazaları personel alımı ilanlarında en çok personel aranan iş pozisyonu hiç kuşkusuz satış danışmanlarıdır. Şayet siz satış danışmanlığı pozisyonu için kendinizi yeterli görüyor iseniz vakit kaybetmeden Adidas mağazaları personel alımı iş başvurusunu gerçekleştirmenizi öneririz.

Web sitemiz Adidas başta olmak üzere bir çok kamu kurum ve kuruluşunun ve özel firmanın iş alım ilan ve duyurularını yakından takip ederek ziyaretçilerine 7/24 çalışma mantığıyla ulaştırmaktadır. Bu bağlamda http://www.facebook.com/bankasinavlaricom facebook sayfamızı takip ederek güncel ilan ve iş alımı duyurularını takip etmiş olursunuz.

Adidas personel alımı iş ilanları ile ilgili hazırladığımız haberimizden sonra kariyerinizi firmada devam ettirmeye karar verdiyseniz vakit kaybetmeden iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Adidas’a başvurmak için hemen alt kısımda bulunan linki web tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://goo.gl/7EQNPq

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ