24 Temmuz 2015 Tarihinde Adalet Bakanlığı Personel Alımı Başvurusu Başladı 23 Ceza İnfaz Kurumu Katibi, 23 Şoför, 20 Teknisyen, 8 Aşçı ve 7 Kaloriferci Alınacak.

Aşçı, kaloriferci ve teknisyen adayları için 5 katı, Şoför adayları için on katı aday mülakata, Ceza infaz kurumu katibi adayları için ise 20 katı uygulamalı sınava, Uygulamalı sınavda başarılı 3 katı kadar aday sözlü sınava çağırılacaktır.

Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 70 puan almış olanlar başvurabilecektir. 01 Ocak 1979 ve sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.

Ceza infaz kurumu katipliği kadrosuna atanabilmek için; En az lise mezunu Daktilo sertifikası olan herkes başvurabilecektir.

Şoför kadrosuna atanabilmek için; En az lise veya dengi okul mezunu olmak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

İnfaz Koruma Memuru Ne Kadar Maaş Alır? »

Teknisyen kadrosuna atanabilmek için; En az meslek liseleri veya teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Atanacağı kadronun gerektirdiği teknik bilgiye sahip olmak.

Aşçı ve kaloriferci kadrolarına atanabilmek için; En az lise veya dengi okul mezunu olmak, Halk eğitim müdürlüklerinin veya diğer resmî kurum veya kuruluşların ilgili branşta düzenlediği kurslardan mezun olmak veya ilgili branşta sertifika sahibi olmak şart.

Başvurular 06 Ağustos 2015 günü başlayıp, 14 Ağustos 2015 günü mesai saati bitimine kadar ilgili adalet komisyonu başkanlığına veya mahalli Cumhuriyet Başsavcılıklarına yapılacaktır.

İlanın Devamı ve TAM İLAN METNİ İçin Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklamanız gerekmektedir.


PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...