İş İlanları – Banka Sınavları

A 101 en az ilkokul mezunu personel alıyor

Yurt çapında etkinlik gösteren A 101 Yeni Mağazacılık A.Ş. tarafından 17 güncel personel alımı ilanı yayınlandı.

Buna göre 15 farklı ilde çalışmak üzere depo elemanı, mağaza personeli, şoför, mağaza sorumlusu gibi pozisyonlara personel alınacak. Alımlar İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Bilecik, Kırıkkale, İzmir, Afyon, Kütahya, Konya, Uşak, Burdur, Denizli, Isparta ve Kocaeli illerinde bulunan mağazalara yapılacak.A 101 Yeni Mağazacılık A.Ş.’ye yapılacak personel alımlarında her pozisyon için farklı iş tanımı gösterilmekte ve farklı şartlar aranmakta. Aranan genel nitelikler arasında dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilmek, insan ilişkilerinde başarılı, dikkatli, takım çalışmasına yatkın olmak gibi şartlar bulunuyor.

Bunun dışında örneğin şoför alımı ilanında ehliyet, SRC belgesi istenirken diğer pozisyonlar için herhangi bir belge istenmiyor.A 101 depo elemanı alımında en az ilkokul mezunu olmak yeterli olacak. Diğer alımlarda ise en az lise mezunu olmak şartı aranıyor.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

Adayların başvurduğu pozisyonun bulunduğu ilde veya ilçede ikamet etmesi de konulan şartlar arasında bulunuyor. Adaylar başvuru ana sayfasından istediği pozisyon ve illerdeki ilanları inceleyebilir, detaylarını görebilir. A 101 personel alımı ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ