İş İlanları – Banka Sınavları

A 101 en az ilköğretim mezunu personel alıyor

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş personel alım ilanına yenilerini eklemeye devam ediyor. A101 kariyer de ilköğretim, lise, üniversite mezunları için açık pozisyonlar bulunuyor. A 101 personel alımları Türkiye genelinde bulunan mağazalara gerçekleştirilecek.A101 personel alımları depo elemanı, mağaza sorumlusu, mağaza personeli ve genel başvurular kapsamında alınacak.

A 101 Yeni Mağazacılık A.Ş personel alımlarında her pozisyon için farklı iş tanımları bulunuyor ve farklı nitelikler aranıyor.A 101 Yeni Mağazacılık A.Ş personel alımı için 23 Eylül 2016 tarihinde ilan yayınladı. Mevcut bulunan 17 açık pozisyon için eleman alımı gerçekleştirilecek. Personel alımları Ankara, Kırıkkale, İstanbul (Anadolu ve Avrupa), İzmir, Afyon, Bilecik, Eskişehir illeri için gerçekleştirileceği ilan edildi.A 101 personel alımlarında ilkokul, lise ve üniversite mezunları için pozisyonlar bulunuyor.

Her pozisyon için farklı şartlar yer alıyor. Örneğin; Mağaza Personeli alımı için iş tanımı olarak mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamak, mal kabul görevlilerine destek vermek, ürünlerin reyonlarda standartlara göre olmasını sağlamak, müşteri ilişkilerine destek vermek ve mağaza kasalarıyla ilgili tüm işlemleri yerine getirmekten sorumlu olması isteniyor.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ