İş İlanları – Banka Sınavları

Tudors Klasik ve Büyük Beden Gömlek Koleksiyonu

Roma tarihte pek çok şeyin başlangıcına tanıklık ettiği gibi üçüncü yüz yılda gömlek ilk kez Roma’da kullanılmıştır. Dünyada gömlekle ismi özdeşleşmiş ülke İtalya’dır. İtalya’dan sonra gömleğin yaygın kullanılmaya başladığı dünya ülkesi Fransa olmuştur. Orta çağ Avrupası’nın asillerinin en önemli kıyafet parçası haline gelmiştir gömlekler.  Rönesans’la beraber toplumsal zeminde statü göstergesi olan gömleklerin 1860 ların başında renkli üretimi başlamıştır. Önceleri yakasız ve uzun olarak üretilen gömlekler zamanla yakayla tanışmış biraz boyları da kısalmıştır.

Gömlek günümüz de kadın erkek herkesin giydiği bir kıyafet olmuştur. İş hayatında kıyafet tercihlerinde gömlekler vaz geçilmezlerdendir. Statünüz, zevkiniz ve ekonomik  gücünüze göre gömlek seçe bilirsiniz. Her zevke ve her keseye hitap eden gömlekler vardır.

Tudors bu ihtiyacın farkında olarak kaliteli gömlek giymek isteyen fakat ekonomik gücü olmayanlarında gönül rahatlığıyla ve farklı çeşitlerde gömlekler alabilmelerine imkan tanımak amacıyla kaliteyi ucuza satmaktadır. Genelde ucuz olan kalitesizdir algısı tudors gömlekleriyle yıkılmıştır. Tudors gömlekleri standart ölçülerin dışında büyük beden erkek gömlekleri ile de hizmet vermektedir. Modern çizgilere sahip tudors erkek gömleklerinin dışında klasik tarz erkek gömlekleri de koleksiyonlarının içinde yer almaktadır. Tudors klasik erkek gömlekleri ve büyük beden erkek gömlekleri ile de büyük beğeni toplamıştır. Tudors gerçek anlamda gömlek krallığını oluşturmuştur. Tudors erkek klasik ve büyük beden gömleklerinin en özel parçalarını galerimizden takip edebilirsiniz.

 Tudors Kravat Modelleri Yapılışı ve Fiyatı

Tudors Erkek Gömlek Modelleri ve Fiyatları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ