İş İlanları – Banka Sınavları

5 Bin Lira Maaşla 2 Bin Memur Alınacak

İş arayan memur adayları dikkat! 5 Bin Lira Maaşla 2 Bin Memur Alınacak. Türk Hava Yollarının 2016 yılı içinde 2 bin kadın kabin memuru alacağı bildirildi. İşte tüm detaylar…

Türk Hava Yolları, 2016 yılında 40’ın üzerinde yeni uçağı filosuna katmayı hedefliyor. Yeni uçaklarla birlikte THY’nin pilot ve kabin ekibi ihtiyacı da artmış olacak.

Bu kapsamda yıl içinde personel ihtiyacının giderilmesi için 2 bin kadın kabin memuru alınacak.

THY Genel Müdür Yardımcısı Abülkerim Çay, alınması planlanan personel ile ilgili olarak, “Gerçekten cazip bir iş diyebiliriz baktığımızda. Başvuru şartlarımızda çok ağır değil. En az lise mezunu olması, İngilizce biliyor olması, dil konusunda yeterli olması geçer sebep. Bu arkadaşlar işe başladıklarında 4 bin lira brüt ücret alacak… İkramiyeler dağıtıldığında 5 bin liraya yaklaşıyor brüt ücretleri.” ifadelerini kullandı.

THY’nin personel ilanlarına başvuru sitesinden yapılırken, sitemizin diğer ilanları kısmını düzenli olarak kontrol ederek bu ilanlara ulaşabilirsiniz.

Dünya’da en fazla ülkeye uçan ve üst üste 5. kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen Ortaklığımızın büyüme sürecinde Kabin Memuru olarak yer almak isteyen iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, dinamik ve güler yüzlü bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Genel Koşullar

T.C. vatandaşı olmak
01/01/1986 ile 31/12/1995tarihleri arasında doğmuş olmak
En az lise mezunu olmak (Yurtdışındaki okullardan alınan lise diplomaları için denklik belgesi ibrazı gerekmektedir.)
İyi derecede İngilizce bilmek (İkinci yabancı dil tercih sebebidir.)
Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak

Sağlık ve Fiziki Koşullar

160-180 cm. arası boya sahip olmak (Boy-kilo orantılı olmalıdır.)*
Sağlık durumu uçuşa elverişli olmak (Seçme süreçlerinde başarılı olan adaylarımızdan işe başlama aşamasında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nce yetkilendirilmiş sağlık kurumlarından sağlık durumlarının uçuşa uygun olduğuna dair rapor almaları ve raporlarını THY A.O. Sağlık Müdürlüğü işyeri hekimlerine onaylatmaları gerekmektedir.)
THY A.O. Kabin Memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yara izi vb. bulunmamak
Daha önce THY A.O. veya diğer havacılık kuruluşlarındaki uçuş görevlerinden disiplinsizlik veya sağlık nedeniyle ayrılmış olmamak

*Boy-kilo ölçümleri, THY A.O. veya THY A.O.’nun belirleyeceği kurum/kuruluş tarafından yapılacaktır.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ