İş İlanları – Banka Sınavları

3000 Zabıt Katibi ve 7500 İnfaz Koruma Memuru Alımı

3000 Zabıt Katibi ve 7500 İnfaz Koruma Memuru Alımı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Tatvan İlçesinde yapımı tamamlanan Yeni Adalet Sarayı’nın açılış töreninde yaptığı konuşmada bu sene 3000 zabıt katibi ve 7500 infaz koruma memuru alımı yapılacağını açıkladı.

Bakan Bozdağ konuşmasında; “Adliyelerde görev yapan personelde son derece önemlidir. Çünkü Hakimlerimiz Savcılarımız üstlendikleri görevleri layıkıyla yerine getirebilmek için liyakatli yardımcı personele de ihtiyaç duydukları bir gerçektir. Daktilonun bulunmadığı kağıdın avukattan istendiği karbon kağıdının dahi bulunamadığı adliyelerden, şimdi kimsenin aklına gelmediği bir adliyeye zabıt katiplerinin, savcıların ve hakimlerin nöbetleşe kullandığı bir dönemden bu günlere geldik. Şu anda Türkiye’de yardımcı personel sayımız 58264’dür. Bunun anlamı şudur; 2002 deki yardımcı personel sayısının yüzde 21 artışıdır. İnşallah bu senede 3000 zabıt katibi alımı 7500 infaz koruma memuru alımı daha yapacağız. Yıl sonuna doğruda bölge adliye mahkemelerimizin devreye girmesi nedeniyle de ihtiyaç duyulan ilave personelde yine alacağız henüz onun rakamı belli olmadı ama yıl sonuna doğruda ayrıca bir alım yapacağımızı da buradan Tatvan’dan bu konuda haber bekleyen bütün ilgili vatandaşlarımızada buradan duyurmak isterim.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. HaNife dedi ki:

  Merhaba bu zabıta yada infaz koruma başvuruları ne zaman ve nereye yapılacak ogrenebilirmiyim

 2. Şerife dedi ki:

  2016 kpss puanları ile mi alımlar olur acaba.

 3. wmmcoews92 dedi ki:

  Oversized Sunglasses For Ladies Tylor Momsens Preference discount ray ban clubmaster sunglasses Choosing The Right Sunglasses For You

  Glasses With Out Lenses

  What You Need To Know About The Advantages Of The Prescription Sunglasses

 4. Mevlüt dedi ki:

  Mrb Sinavlr nezamn olck acaba

 5. Mustafa dedi ki:

  Öncelik lisans mezunu olması lazım ve yaş sınırının kalkması veya 35 en az olması lazım

BİR YORUM YAZ
Advertisment ad adsense adlogger