İş İlanları – Banka Sınavları

3 hafta içerisinde bin 500 psikolog istihdam edilecek

Geçtiğimiz haftalarda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu tarafından açıklanan ve ASDEP projesi için bakanlıkta istihdam etmek üzere alınacak psikolog alımlarının 3 hafta içinde gerçekleşeceği belirtildi.
Sema Ramazanoğlu, birkaç ilde başlattıkları ASDEP’in ile her ailenin bir sosyal danışmanı olacağını söyledi. “Bu Sağlık Bakanlığından alınmış bir model. Aile hekimliği model olarak alınmıştır. Aile hekimliğinde nasıl her ailenin bir hekimi varsa bizde de her ailenin sosyal danışmanı olacak. O ailenin sorunlarıyla ilgilenecek, ona rehberlik edecek, o aileye rehabilitasyonda ve psikoterapide bulunacak” ifadelerini kullandı.

44
3 HAFTA İÇERİSİNDE BİN 500 PSİKOLOG İSTİHDAM EDİLECEK
Sözlerine bir müjde vermek istiyorum diyerek devam eden Ramazanoğlu, “Bir başka müjdeyi vermek istiyorum. Çok yakın bir zaman içerisinde, 3 hafta içerisinde bin 500 psikolog, sosyal psikolog, klinik psikolog ve toplum hizmetleri uzmanını Bakanlığımızda istihdam etmek üzere alıyoruz. Bunun altyapısını hazırladık ve kadrolarını aldık, bu arkadaşlarımız saha elmanı olacaklar” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ