İş İlanları – Banka Sınavları

3 Branş İçin 3 Bin 821 Personel Alımı (En Az Lise Mezunu)

3 Branş İçin 3 Bin 821 Personel Alımı (En Az Lise Mezunu) memur alımı süreci son hız devam ediyor. Bu kapsam da 3 farklı (Memur, Temsilci ve Şoför) kadroya İŞKUR tarafından personel alımı devam ederken, adayların alım son başvuru tarihlerini kaçırmamaları gerekmektedir.

Bünyesindeki memur açığını giderme amaçlı 3 Branş İçin 3 Bin 821 Personel Alımı (En Az Lise Mezunu) başlıklı ilanda ilgili detaylı bilgi haberimizde yer alıyor. İŞKUR tarafından çeşitli kuruluşların bünyelerine personel alımı yapılırken, toplamda 3821 kişilik alım yapılacağı unutulmamalıdır. Kamu kurumlarında her yıl yapılan memur eksikliğini giderme amaçlı yapılan personel alım duyurularıyla ilgili İŞKUR tarafından yayımlanan ilan kılavuzu ve diğer başvuru koşullarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kamu kurumları ve özel sektör şirketleri İŞKUR üzerinden personel alım ilanlarını yayımlıyorlar. Buna göre Memur, Temsilci ve Şoför pozisyon için toplam  3 bin 821 personel alım ilanı yayımlandı.

3 Branş İçin 3 Bin 821 Personel Alımı (En Az Lise Mezunu)

3 Branş İçin 3 Bin 821 Personel Alımı (En Az Lise Mezunu)

3 Branş İçin 3 Bin 821 Personel Alımı (En Az Lise Mezunu)

Türkiye İş Kurumunun resmi web adresi üzerinden binlerce personel alımına ilişkin ilanlar yayımlanıyor. Buna göre şoför, büro memuru ve müşteri temsilcisi kadroları için 3 bin 821 personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanların detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

BÜRO MEMURU ALIMI

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden yayımlanan ilanda 1222 büro memuru alımının yapılacağı ifade edildi. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda “Ankara, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Konya, Bursa, Sivas, Trabzon, Denizli, Çorum, Tokat, Balıkesir, Gaziantep, Kütahya, Kocaeli, Samsun, Tekirdağ” illeri için personel alımının yapılacağı ifade edildi.

Bunun yanı sıra adaylardan bazı şartlar istenmektedir. Büro memuru alımına başvuru yapacak olan adayların “en az lise mezunu olmak, 18 yaşından büyük olmak ve firmaların belirlediği yaş aralığında bulunmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, diksiyonu düzgün olmak, MS Office programlarına hakim olmak, vardiyalı çalışma sistemini kabul etmek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurmak” şartlarına haiz olmaları gerekmektedir.

Başvuruların nasıl yapılacağı ve başvuru detayları için TIKLAYIN.

ŞOFÖR ALIMI

MNG Kargo, Rota Bilgi Mühendislik, Troas Bölgesi Belediyeleri Katı Atık Yönetim Birliği, Denizli Taşımacılık, Yurtiçi Kargo gibi firmalar Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü iş arama sistemi üzerinden ilanlarını yayımladılar. Yayımlanan ilanların toplamında 1146 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca söz konusu ilanlara başvuru yapacak olan adayların “en az ilköğretim mezunu olmaları, talep edilen yaş aralığında olmaları, SRC belgesine ve istenilen sınıfta sürücü belgesine sahip olmaları” şartlarını taşımaları gerekmektedir.

İlanın detayları ve başvurular için TIKLAYIN.

ÇAĞRI MERKEZİ PERSONEL ALIMI

Türkiye İş Kurumunun resmi sitesi üzerinden 1453 çağrı merkezi temsilcili alım ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre personel alımları Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Samsun, Uşak, Antalya, Konya, Samsun, Mersin, Tokat, Afyon, Kayseri, Sakarya, Balıkesir illeri için gerçekleştirilecektir.

Ayrıca 1453 çağrı merkezi temsilcisi alımına başvuru yapacak olan adayların “en az lise ve dengi okul mezunu olan adaylar, düzgün diksiyona sahip olanlar, ikna kabiliyeti yüksek olanlar, Askerlikle ilişiği bulunmayanlar, MS Office programlarına hakim olanlar, takım çalışmasına yatkın vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilen” şartları haiz olmaları gerekmektedir.

İlanın tüm detayları ve başvuru yapabilmek için TIKLAYIN.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.