İş İlanları – Banka Sınavları

2017 Yılı PMYO Sınavı Sonuçları Belli Oldu! Öğrenmek için..

Polis Akademisi Başkanlığı, resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2017 yılı PMYO sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

Polis Akademisi Başkanlığı, resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2017 yılı PMYO sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

2017 YILI PMYO SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Polis Akademisi Başkanlığı yapmış olduğu duyuruda, 2.250 erkek ve 250 kadın aday ile Emniyet Teşkilatı personeli şehit veya vazife malullerinin eş veya çocukları kapsamında sınava giren 22 adayın Polis Meslek Yüksekokullarına yerleştiği açıklandı.

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru, 

”2017 yılı PMYO Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Sınav sonucunda 2.250 erkek ve 250 kadın aday ile Emniyet Teşkilatı personeli şehit veya vazife malullerinin eş veya çocukları kapsamında sınava giren 22 aday Polis Meslek Yüksekokullarına planlanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.”

Sınav Sonuçlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ