İş İlanları – Banka Sınavları

2015 Kpss’de Alım Yapılacak Kadrolar Belli Oldu

2015 Kpss’de Alım Yapılacak Kadrolar Belli Oldu

2015 Kpss’de alım yapılacak kadroların sayıları nihayet belli oldu.

2015 yılında yapılacak KPSS sınavı sonucuna göre alım yapılacak kadroların sayıları belli oldu. Konuyla ilgili Kurum olan Devlet Personel Başkanlığına bildirilmiş olan bu kadrolarda, birçok kişiyi işe almak ve kadrolarda yer vermek isteyen alımlar ile ilgili olarak ÖSYM başkanlığına gönderim yaptı.

Adaylar belirtilmiş olan kadrolara yüksek olan puanlarına göre tercih yapabilecekler. Adayların konu ile ilgili alacakları bilgi ise kılavuzlar üzerinde yer almaktadır. Kılavuzlar üzerinde kodlar, puan bilgileri ve alım yapılacak olan pozisyonların detayları verilecektir.

Kamu kurum ve kuruluşlarınca merkezi yerleştirme yapılmak üzere Devlet Personel Başkanlığına gönderilen (Milli Eğitim Bakanlığına ait Öğretmen kadroları ve kariyer meslek memurları dışında kalan) toplam (13.213) kadro ve pozisyona 22 Haziran – 01 Temmuz 2015 tarihleri arasında ÖSYM Başkanlığınca www.osym.gov.tr adresi üzerinden tercih işlemi yapılacaktır.

Aşağıdaki Görsel Fotoların üzerine tıklayarak alımlar ile ilgili kadrolar hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Advertisment ad adsense adlogger